conor mcgregor ujawnia potencjalny termin powrotu do octagonu ufc

Conor McGregor ujawnia potencjalny termin powrotu do octagonu UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 października 2023

Conor McGregor był jednym z wielu wyśmienitych gości na gali bokserskiej w Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Irlandczyk udzielił krótkiego wywiadu, w którym ujawnił potencjalny termin powrotu do octagonu UFC. Kiedy należy spodziewać się kolejnej walki McGregora?

O powrocie Conora McGregora do zawodowych startów mówi się od dłuższego czasu. Najpierw problemem wydawała się być przeciągająca się rehabilitacja po złamaniu nogi. Następnie w grę weszła USADA i rygorystyczne przepisy, których komisarze trzymali się twardo nawet wobec tak wielkiej gwiazdy.

Ostatecznie wygląda na to, że wreszcie pojawiło się światełko w tunelu i konkretne informacje. Wiemy, że Conor McGregor oddał próbki do badania. Oznacza to, że „Notorious” dołączył do grona zawodników testowanych przez USADA.

Wczoraj McGregor był gościem na gali bokserskiej Fury – Ngannou. Reporterzy złapali byłego podwójnego mistrza UFC i przeprowadzili z nim krótką rozmowę.

Conor McGregor ujawnia termin powrotu do UFC

„Będę szczęśliwy jeśli będzie to kwiecień. Chciałem wrócić wcześniej jednak patrząc na to wszystko realistycznie i biorąc pod uwagę oczekiwania fanów chcę naprawdę zrobić dobrą formę na kwiecień. Będzie to oczywiście walka w MMA w UFC. Szczerze czuję się tak jakby ktoś powstrzymywał mnie przed pełnią życia przez trzy lata. Rozumiem to jednak, gdyż przegrałem walkę i doznałem kontuzji. Słyszeliście co powiedział Alexander Volkanovski? W pełni go rozumiem, muszę wrócić do mojego dawnego życia, to jest moja praca, mam dość tej frustracji, dlatego chcę dokładnej daty.”

W dalszej fazie rozmowy Conor McGregor porównał boks i MMA twierdząc, że gdyby był gwiazdą boksu dostałby rywala na przetarcie:

„Gdybym był pięściarzem, na topie który sprzedaje ppv to po takiej kontuzji dostałbym rywala na przetarcie. W boksie zawodowym wiedzą jak budować i jak odbudować zawodnika. W MMA wrzucają cię do wody z rekinami czy do jaskini lwa. Nie będę jednak narzekał bo tak po prostu jest. Chcę wrócić być aktywny, wierzę że najlepsze wciąż przede mną. Chcę osiągnąć szczyt swych możliwości nim zakończę karierę. Do tego jednak potrzebuję rywalizacji, tego mi trzeba.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments