Conor McGregor i Ian Machado Garry trenują nagranie sparingu

Conor McGregor i Ian Machado Garry trenują wspólnie! Mamy nagranie sparingu! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 września 2023

Conor McGregor to były podwójny mistrz organizacji UFC natomiast Ian Machado Garry jest jedną ze wschodzących gwiazd najlepszej ligi MMA na świecie. Obaj zawodnicy są reprezentantami Irlandii i nie może dziwić, że w końcu znaleźli czas na wspólny trening. Mamy nagranie ze sparingu McGregora z Garrym!

Conor McGregor to były podwójny mistrz organizacji UFC, który wciąż nie wrócił do startów po fatalnej kontuzji nogi odniesionej w lipcu 2021 roku w starciu z Dustinem Poirierem. Według najnowszych informacji Irlandczyk nie wrócił nawet do puli zawodników testowanych przez USADA co zapewne dodatkowo opóźni jego powrót do octagonu najlepszej ligi MMA na świecie.

Ian Machado Garry to z kolei fighter, który bardzo szybko buduje swoje nazwisko w organizacji UFC. „The Future” wygrał sześć kolejnych walk, a w swoim ostatnim występie totalnie zdominował doświadczonego Neila Magny, uznawanego za gatekeepera dywizji półśredniej.

Teraz Conor McGregor i Ian Machado Garry spotkali się na wspólnym treningu. „Notorious” zaprezentował nagranie ze sparingu na swoim profiilu na twitterze.

Conor McGregor i Ian Machado Garry – nagranie sparingu

Conor McGregor zamieścił na twitterze zapis video z fragmentu sparingu z Ianem Machado Garrym. Materiał video możecie zobaczyć poniżej.

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj FREE!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Sydney! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments