Colby Covington miażdży pas BMF narzędzie promocyjne cyrk

Colby Covington miażdży pas BMF: „Narzędzie promocyjne, cyrk dla tych którzy nie potrafią wygrać realnego pasa!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 września 2023

Colby Covington udzielił w ostatnich dniach wywiadu Jamesowi Lynchowi. W trakcie długiej dyskusji Covington zrugał ideę pasa BMF oraz wyśmiał zawodników, którzy walczą o te trofeum. Oto co dokładnie na ten temat powiedział „Chaos”.

Dana White ogłosił datę powrotu Colby’ego Covingtona oraz nazwisko rywala Amerykanina. „Chaos” zawalczy o pas mistrzowski z Leonem Edwardsem. Więcej na ten temat przeczytacie w dedykowanym artykule. Dana White ogłosił – Edwards zmierzy się z Covingtonem!

Przed Covingtonem zatem walka o pas mistrzowski UFC w kategorii półśredniej. W trakcie rozmowy z Jamesem Lynchem, „Chaos” zrugał Islama Makhacheva, a następnie padł temat pasa BMF. Oto co Colby sądzi na ten temat:

„To taki tytuł – nagroda przyznawany w zasadzie za sam udział. Organizują to dla gości, którzy nie potrafią wygrać prawdziwego pasa mistrzowskiego. Zwykłe narzędzie promocyjne i poboczny cyrk, mam nadzieję że ci goście wiedzą, że nie są najlepsi. UFC stworzyło ten pas w celach marketingowych, aby sprzedali więcej pay-per-view.”

Wszystkie gale organizacji UFC w tym najbliższy event UFC Vegas 80 możecie oglądać za darmo za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto i obstawić dowolny kupon. Na początek czeka na was powitalny bonus wysokości 20 zł. Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo na tutaj!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments