Colby Covington atakuje islama makhacheva

Colby Covington atakuje Islama Makhacheva: „Ten mały mongoloid ledwie daje radę wygrywać z karłami!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 września 2023

Colby Covington udzielił długiego wywiadu po oficjalnym ogłoszeniu walki z Leonem Edwardsem. Amerykanin powróci do octagonu 16 grudnia na gali UFC 296. W trakcie rozmowy „Chaos” niespodziewanie zaatakował Islama Makhacheva.

Dana White ogłosił wczoraj hitowe walki na gale UFC 295 oraz UFC 296. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Dana White ogłosił WIELKIE walki! Prochazka zawalczy z Pereirą, Edwards zmierzy się z Covingtonem!

Dziś pojawił się w sieci wywiad z Colbym Covingtonem. W trakcie długiej rozmowy z dziennikarzem Jamesem Lynchem pretendent do mistrzowskiego pasa UFC zaatakował słownie Islama Makhacheva. Oto co powiedział „Chaos”:

„Jest ten mały mongoloid, który mówi, że chciałby przejść kategorię wyżej by bić się z prawdziwymi mężczyznami bo póki co siedzi w dywizji pełnej chłopców. Mam na myśli Islama Makhacheva. Naprawdę bije się z niskimi, małymi rywalami. On ledwie daje radę wygrywać z karłami! Dla mnie te jego walki to niejednogłośne decyzje czy nawet remisy.”

Już w sobotę 23 września kolejną walkę w octagonie UFC stoczy Mateusz Gamrot. Oglądaj walkę Polaka za darmo na eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto, odebrać bonus oraz obstawić pierwszy kupon, aby cieszyć się darmowymi transmisjami z gal UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments