Clout MMA 3 PPV. Gdzie oglądać? Transmisja

S
0
Opublikowano: 29 grudnia 2023

Gdzie oglądać Clout MMA 3? Kiedy i o której transmisja na żywo? Ile kosztuje PPV? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

Clout MMA postanowiło jeszcze w tym roku dostarczyć kibicom masę niesamowitych emocji i elektryzujących walk. Gala pt. Santa Clout odbywa się w okresie świąteczno-noworocznym, ale przyciąga uwagę wielu tysięcy fanów. Wszystko ze względu na kapitalną kartę walk!

W niej nie brakuje głośnych zarówno sportowych, jak i freakowych nazwisk. W klatce Clout MMA 3 zadebiutują Marcin Siwy oraz Grzegorz Szulakowski, ale pojawią się też Denis „Bad Boy” Załęcki, Marcin Najman czy Patryk „Wielki Bu” Masiak.

Toruński zawodnik powraca do akcji po przegranej z Danielem Omielańczukiem. Doświadczony fighter z WCA zwyciężył z Denisem przed czasem, a ten zarzeka się, że wyciągną lekcje z tamtego starcia. Załęcki oraz „Wielki Bu” zmierzą się na zasadach K-1, co powinno premiować Torunianina. Eksperci nie dają mu jednak niemal żadnych szans.

Kartę walk Clout MMA 3 obstawicie jedynie w Fortunie. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, czeka na was darmowe 20 zł za rejestrację i 10 zł do depozytu. To jednak nie wszystko! Aż 3 kupony (do 100, 200 oraz 300 zł) obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego zakładu Fortuna zwróci Wam środki na konto gracza.

Clout MMA 3: Gdzie oglądać PPV?

Galę Clout MMA 3: Santa Clout nie będzie można obejrzeć w TV. Darmowa transmisja dostępna będzie na YouTube, gdzie oprócz studia zobaczycie też dwie pierwsze walki. Dodatkowo pojedynek Bartman – Augustyn dostępny będzie w Fortuna TV – wystarczy otworzyć konto i postawić dowolny kupon.

Gdzie obejrzeć Clout MMA 3 na żywo? Transmisja dostępna będzie jedynie w Pay-Per-View. Dostęp do PPV Clout MMA 3 uzyskacie na stronie https://cloutmma.tv/. Rejestracja zajmie Wam niespełna minutę, a po wyborze jednego z dwóch wariantów możecie być pewni wysokiej jakości streamu online!

Organizatorzy po ostatnich problemach z transmisją zmienili dostawcę, który zapewni nieprzerwany stream. Użytkownicy mają do wyboru jeden z dwóch wariantów Clout MMA 3 PPV:

  • BASIC – cena 34,99 zł; transmisja w jakości 720p oraz VOD na 48 godzin.
  • PREMIUM – cena 39,99 zł; transmisja w najwyższej jakości 1080p oraz VOD na 7 dni.

Jak zapłacić za Pay-Per-View na Clout MMA 3? Opłatę możecie wnieść ePrzelewem lub kodem Blik, by uniknąć prowizji. Inną z opcji jest karta płatnicza, jednak w tym wypadku dochodzi też prowizja w wysokości 5zł.

Transmisja na żywo, cena PPV

Gala Clout MMA 3 odbędzie się już dziś – w piątek, 29 grudnia, o godzinie 19:00. Na kibiców czeka co najmniej 8 walk, z dwoma dodatkowymi. Miejscem show jest studio Polsatu w Warszawie, a niesamowite emocje są gwarantowane!

Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, a uzyskać go możecie klikając w poniższy baner.

KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Tomasz „Gianni” Hajto vs Jakub Wawrzyniak

Karta główna:

  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Patryk „Wielki Bu” Masiak
  • Marcin Najman vs Adrian Cios
  • Zbigniew Bartman vs Błażej Augustyn
  • Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski
  • Marianna Schreiber vs „Najlepsza Polska Dziennikarka” Monika Laskowska
  • Marcin Siwy vs Vasyl Halych
  • Mavs & Świstak vs Antena & Banersky
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments