Clout MMA 3: Kiedy? O której? Gdzie oglądać? Transmisja na żywo

S
0
Opublikowano: 29 grudnia 2023

Gdzie, kiedy i o której oglądać Clout MMA 3: Santa Clout? Wielkie emocje związane z freakową galą czekają nas już dziś! W piątek 29 grudnia przyszedł czas na niesamowite pojedynki. Sprawdźcie szczegóły dotyczące dzisiejszego wydarzenia!

Gala Clout MMA 3 odbędzie się już dziś, czyli w piątek 29 grudnia. Początek zaplanowano na godzinę 19:00, a tego wieczoru odbędzie się co najmniej 8 walk. Wszystko zależy bowiem od wyniku hitowego starcia Załęcki vs „Wielki Bu”.

Jeśli Denis po pojedynku z Gdańszczaninem zostanie dopuszczony przez lekarzy, wówczas czeka go dodatkowa walka z Natanem Marconiem. W innym przypadku wypożyczony freak fighter spotka się z Denisem Labrygą. To starcie odbędzie się na szalonych zasadach „Punchair”, gdzie panowie siedząc naprzeciwko siebie będą okładali się pięściami.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 3 w PPV!

Clout MMA 3: Kiedy?

Transmisja z Clout MMA 3 odbędzie się w piątek 29 grudnia. Tego wieczoru dojdzie do takich starć, jak Denis Załęcki – Wielki Bu, Marcin Siwy – Vasyl Halych, czy Grzegorz Szulakowski – Wojciech Sobierajski. Toruński „Bad Boy” ma sporo do udowodnienia wszystkim kibicom, którzy pamiętają jego ostatnią, przegraną walkę z Danielem Omielańczukiem.

Clout MMA 3: O której?

Początek gali Clout MMA 3: Santa Clout, która odbędzie się w Warszawie, zaplanowano na godzinę 19:00. Najpierw kibice otrzymają darmowe studio i dwie walki: 2vs2 oraz Siwy – Halych. W darmowej transmisji na Fortuna TV dostępny będzie też pojedynek Bartman – Augustyn. Aby go obejrzeć musicie postawić dowolny kupon u wyłącznego bukmachera Clout MMA.

Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, czeka na was darmowe 20 zł za rejestrację i 10 zł do depozytu. To jednak nie wszystko! Aż 3 kupony (do 100, 200 oraz 300 zł) obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego zakładu Fortuna zwróci Wam środki na konto gracza.

Gdzie oglądać?

Transmisja na żywo Clout MMA 3 dostępna będzie jedynie po wykupieniu subskrypcji Pay-Per-View. Wystarczy założyć konto na https://cloutmma.tv/ – rejestracja zajmie Wam niecałą minutę. Później po wyborze jednego z dwóch wariantów i dokonaniu opłaty możecie cieszyć się niesamowitym widowiskiem!

Transmisja PPV Clout MMA 3

Jak wykupić PPV Clout MMA 3? Po założeniu konta możecie przejść do wyboru interesującego Was pakietu. Tradycyjnie macie dwie opcje:

  • BASIC – cena 34,99 zł; transmisja w jakości 720p oraz VOD na 48 godzin.
  • PREMIUM – cena 39,99 zł; transmisja w najwyższej jakości 1080p oraz VOD na 7 dni.

Jak zapłacić za Pay-Per-View na Clout MMA 3? Opłatę możecie wnieść ePrzelewem lub kodem Blik, by uniknąć prowizji. Inną z opcji jest karta płatnicza, jednak w tym wypadku dochodzi też prowizja w wysokości 5zł.

Clout MMA 3 to wyjątkowe wydarzenie, na którym nie zabraknie wielu emocji. To też jedyna okazja, by zobaczyć na żywo takie starcia, jak Denis vs Wielki Bu, Szulakowski vs Sobeirajski, czy nawet kolejną walkę Marcina Najmana.

KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Tomasz „Gianni” Hajto vs Jakub Wawrzyniak

Karta główna:

  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Patryk „Wielki Bu” Masiak
  • Marcin Najman vs Adrian Cios
  • Zbigniew Bartman vs Błażej Augustyn
  • Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski
  • Marianna Schreiber vs „Najlepsza Polska Dziennikarka” Monika Laskowska
  • Marcin Siwy vs Vasyl Halych
  • Mavs & Świstak vs Antena & Banersky
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments