Charles Oliveira o walce z Conorem McGregorem

Charles Oliveira o walce z McGregorem: „Jestem tu, wciąż na niego czekam.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 sierpnia 2023

Charles Oliveira ma zaplanowany pojedynek z Islamem Makhachevem, do którego dojdzie w październiku na gali UFC 294 w Abu Dhabi. Brazylijczyk wypowiedział się także na temat kolejnego zestawienia, które go interesuje. Oliveira jest gotów na walkę z Conorem McGregorem.

20 lipca potwierdzono, że Islam Makhachev i Charles Oliveira zmierzą się w rewanżowej walce na październikowej gali UFC 294 w Abu Dhabi. Brazylijczyk zamierza zrobić wszystko by odzyskać utracony pas i udowodnić, że brazylijskie jiu-jitsu może okazać się lepsze od sambo i dagestańskich zapasów.

W jednej z ostatnich wypowiedzi Oliveira poruszył jednak kwestię innego zestawienia. Okazuje się, że Charles nie myśli wyłącznie o pojedynku z Islamem Makhachevem. ’Do Bronxs’ ma także w głowie potyczkę z Conorem McGregorem.

Co na ten temat powiedział Oliveira?

„Jestem tu, wciąż na niego czekam. Jedyne co musi zrobić to powiedzieć mi w jakim miejscu i kiedy będzie chciał się ze mną bić. Nie wiem czy dojdzie do tej walki jednak ja tu jestem i jestem na nią gotowy, a gdzie jest Conor? Możemy walczyć w półśredniej, czy nawet w średniej. Jedyne co on musi zrobić to po prostu wejść ze mną do octagonu.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments