cezary oleksiejczuk przed walką z alibegiem rasulovem

Cezary Oleksiejczuk przed walką z Alibegiem Rasulovem. „Może jego rekord jest nabity na ogórkach…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 listopada 2023

Cezary Oleksiejczuk udzielił w krótkiej rozmowie online opowiedział Jarowi o kulisach oferty na walkę z Alibegiem Rasulovem. Zapraszamy do odsłuchania wywiadu z mistrzem FEN.

Cezary Oleksiejczuk już 16 grudnia stoczy pojedynek w Turcji. Mistrz organizacji FEN w kategorii półśredniej wystąpi na gali Khan Fight 3 gdzie zmierzy się z Alibegiem Rasulovem.

Jaru skontaktował się z Czarkiem, żeby przeprowadzić krótką rozmowę na temat oferty na walkę, rywala oraz planów Oleksiejczuka na przyszłość.

– Dwie walki w roku to jest zdecydowanie dla mnie za mało. Cieszę się z tego powodu bo ja tak naprawdę cały rok jestem w treningu. Na FENie szybko, gładko poszło. Wzięliśmy walkę w Turcji, śmieszna sprawa bo wcześniej już obserwowałem tę galę bo miał walczyć tam były rywal Michała. Oni odwołali tę galę, a w zasadzie ją przenieśli na 16 grudnia. Także obserwowałem profil organizacji, a za kilka dni przyszła już oferta. Zajebiście biorę niepokonanego rywala, jadę no i mam nadzieję, że kolejne zwycięstwo będzie dopisane.

Cezary Oleksiejczuk przed walką z Alibegiem Rasulovem

– Mam trenera od boksu właśnie z Rosji, on dokładnie prześledził mojego rywala. Z tego co mi mówił to Rasulov był mistrzem amatorskiego MMA w Rosji, a tam żeby być mistrzem to trzeba być na wysokim poziomie. Może ten rekord jego jest nabity na takich przysłowiowych ogórkach, ale to jest bardzo mocny zawodnik bo on tych wszystkich chłopaków bardzo szybko kończył. Tak jak powiedziałeś po raz pierwszy zmierzy się z tak solidnym zawodnikiem, w postaci mnie i zobaczymy jak to będzie właśnie.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments