bryczek i prachnio trenują wspólnie w instytucie ufc

Bryczek i Prachnio trenują wspólnie w instytucie UFC

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lutego 2024

Robert Bryczek i Marcin Prachnio wystąpią na sobotniej gali UFC Vegas 86. Polacy spotkali się w UFC Performance Institute i odbyli wspólny trening.

W sobotni wieczór czekają nas kolejne wielkie emocje związane ze startami Polaków w najlepszej lidze MMA na świecie. 10 lutego do octagonu UFC ponownie wejdzie Marcin Prachnio, natomiast dla Roberta Bryczka będzie to debiut w organizacji prowadzonej przez Danę White’a.

Marcin Prachnio stoczy pojedynek z Devinem Clarkiem, a Robert Bryczek stanie do boju z Ihorem Potierią. Polacy spotkali się w instytucie UFC i odbyli wspólny trening. Reprezentanci Polski zapewne spędza najbliższe dni wspólnie wspomagając się w trudnym okresie zbijania wagi i łapaniu szybkości przed galą.

Zawodnikom towarzyszy Daria Albers, która pomaga zawodnikom w tarczowaniu i odpowiada za przygotowanie mentalne Roberta Bryczka.

Szczegółowe informacje na temat transmisji z gali UFC Vegas 86 oraz kartę walk wydarzenia znajdziecie w dedykowanym artykule, który jest dostępny tutaj.

Galę UFC Vegas 86 możesz obstawić i oglądać na stronie legalnego polskiego bukmachera Fortuna.

TYPYKURSYBUKMACHER
Ihor Potieria2.59Fortuna
Robert Bryczek1.50Fortuna
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments