Paulo Costa nowa umowa UFC

Borrachinha milionerem! Managerka Paulo Costy zdradza szczegóły nowej umowy z UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 marca 2023

Paulo Costa dostał ogromną podwyżkę od organizacji UFC. Wystarczy, że Brazylijczyk tylko raz zamelduje się ponownie w octagonie, a na jego konto wpłynie milion dolarów za udział w wydarzeniu. Tamara Alves, managerka i partnerka zawodnika zdradziła szczegóły nowej umowy z UFC.

Wczoraj informowaliśmy was o tym, że Paulo Costa dogadał szczegóły nowej umowy z organizacją UFC i otrzymał nawet konkretną propozycję odnośnie walk z dwoma mocnymi rywalami. Więcej na ten temat w specjalnym dedykowanym artykule. Paulo Costa zaakceptował nowy kontrakt z UFC! Brazylijczyk ma na celowniku Stricklanda i Chimaeva!

Teraz Tamara Alves, partnerka i managerka zawodnika ujawniła więcej szczegółów na temat umowy Borrachinhy z UFC.

„Paulo z jednego z najbardziej niedocenianych zawodników w UFC stanie się jednym z najlepiej opłacanych zawodników organizacji. Jestem przekonana, że w tej chwili Borrachinha będzie zarabiał najwięcej spośród wszystkich zakontraktowanych Brazylijczyków. Paulo zarobi więcej niż milion dolarów za walkę. Nowa umowa zapewni mojemu zawodnikowi cztery walki w najlepszej lidze MMA na świecie na doskonałych warunkach. UFC zna wartość Paulo, kiedy w 2020 roku walczył z Adesanyą ten pojedynek sprzedał najwięcej PPV jak chodzi o dywizję średnią w tamtym roku. Zdają sobie sprawę z jego wartości i będzie zarabiał wiele nawet jeśli nie będzie toczył walk mistrzowskich.”

Zostaw ocenę
0
0