Paulo Costa kontrakt UFC

Paulo Costa zaakceptował nowy kontrakt z UFC! Brazylijczyk ma na celowniku Stricklanda i Chimaeva!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 marca 2023

Paulo Costa na łamach brazylijskiego serwisu Portal do Vale Tudo potwierdził, że ustalił warunki nowej umowy kontraktowej z UFC. Brazylijczyk wskazał również nazwiska rywali, jakich zaoferowali mu matchmakerzy najlepszej ligi MMA na świecie.

Sytuacja Paulo Costy wydawała się patowa. Dana White mocno krytykował Brazylijczyka i wyglądało na to, że jest nawet gotów na rozwiązanie umowy z Costą byle tylko pozbyć się go z organizacji. Sprawy szybko jednak nabrały pozytywny kierunek i jak powiedział sam zawodnik będzie kontynuował karierę w najlepszej lidze MMA na świecie.

„Nie podpisałem jeszcze kontraktu jednak uzgodniliśmy już wszystkie detale odnośnie wypłaty. To nie było łatwe, było dużo pracy przy tych jednak Tamara Alves (dziewczyna i managerka Costy) wykonała doskonałą pracę.”

W dalszej części wypowiedzi Brazylijczyk zdradził plany na stoczenie dwóch walk w 2023 roku. Okazuje się, że obrał na celownik dwa mocne nazwiska:

„Zaproponowali mi Seana Stricklanda w maju oraz Khamzata Chimaeva w październiku na gali UFC 294 w Abu Dhabi. Też tego chcę, widzę że UFC robi wszystko by doprowadzić do mojej walki z Chimaevem, natomiast ja chciałbym stoczyć oba pojedynki. Zobaczymy jak to się rozwinie.”

Zostaw ocenę
0
0