Gnidko odpowiada Chuzhigaevowi ksw

Bohdan Gnidko odpowiada na słowa Chuzhigaeva: „Wszystkie walki kończyłem w 1. rundzie. Mój rekord mówi sam za siebie”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 sierpnia 2023

Ibragim Chuzhigaev mocno skrytykował Bohdana Gnidko sugerując, że Ukrainiec nie zasłużył na walkę o pas mistrzowski federacji KSW. Teraz Gnidko odpowiedział na te słowa mistrza kategorii półciężkiej. Co przed KSW 85 powiedział Bohdan?

Już w najbliższą sobotę 19 sierpnia w Nowym Sączu odbędzie się gala KSW 85. W co-main evencie dojdzie do starcia Ibragim Chuzhigaev vs. Bohdan Gnidko. Mistrz federacji KSW w kategorii półciężkiej skrytykował pretendenta sugerując, że ten nie zasłużył na walkę o pas mistrzowski.

Co na ten temat sądzi Bohdan Gnidko? Jak odpowiedział na te słowa reprezentant Ukrainy?

Nim przejdziemy do wypowiedzi Bohdana Gnidko przypominamy gdzie można obstawić galę KSW 85 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez federację KSW.

KSW 85: Chuzhigaev vs. Gnidko – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest panujący mistrz, Ibragim Chuzhigaev. Mimo to kursy nie odbiegają znacznie od siebie i wydaje się, że wraz z upływem czasu będą jeszcze bardziej zbliżone.

Kurs na wygraną Ibragima Chuzhigaeva ustalono na poziomie 1.50 natomiast kurs na zwycięstwo Bohdana Gnidko wynosi 2.45.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

Bohdan Gnidko odpowiada na słowa Chuzhigaeva:

Jak na słowa Ibragima Chuzhigaeva zareagował pretendent do mistrzowskiego pasa kategorii do 93 kilogramów? Oto co powiedział Bohdan Gnidko.

„Wszystkie walki skończyłem w pierwszej rundzie. Mój rekord mówi sam za siebie. Jestem wszechstronnym zawodnikiem i uważam, że nie będzie dla mnie problemem sprawienie kłopotów Chuzhigaevowi. Ja po prostu ciężko trenuję i nie chcę żeby walki trwały po 3 czy 5 rund tylko chcę kończyć jak najszybciej swoich przeciwników. Chcę wygrać tę walkę i zostać pierwszym reprezentantem Ukrainy, który wygra pas KSW.”

Zostaw ocenę
6
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments