Bobby Green islam makhachev idzie do meczetu tam usada nie wejdzie

Bobby Green: „Rosjanie oszukują! Islam Makhachev idzie do meczetu, a tam USADA nie wejdzie”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 października 2023

Bobby Green wystąpi w walce wieczoru gali UFC Vegas 80. Amerykanin był gościem Rampage’a Jacksona w podcaście JAXXON. „King” w trakcie rozmowy z weteranem PRIDE i UFC wyraził bardzo ciekawą opinię na temat walk Rosjan w Abu Dhabi. Green zasugerował, że Islam Makhachev i inni fighterzy trenują i spędzają czas w meczecie i nie mogą być kontrolowani przez USADA.

Bobby Green był gościem Quintona Jacksona w podcaście JAXXON. Zawodnik, który wystąpi w walce wieczoru gali UFC Vegas 80 poruszył wiele interesujących tematów w trakcie długiej rozmowy z weteranem PRIDE.

Kilka dni temu na temat testów antydopingowych wypowiedział się Joe Rogan, który namawia organizację do zerwania współpracy z USADA. W trakcie dyskusji Rampage’a z „Kingiem” także nie zabrakło popularnego ostatnio tematu dopingu w UFC.

Bobby Green uważa, że Rosjanie oszukują

Bobby Green w przeszłości miał okazję ku temu by zmierzyć się z Islamem Makhachevem. Po tamtej walce Amerykanin wielokrotnie poddawał w wątpliwość rzekomo „naturalną” siłę Dagestańczyka. Teraz Green ponownie wrócił do tego tematu:

„Wypowiem się ponownie na temat Islama Makhacheva. Powinieneś się za takie rzeczy wziąć, zobaczyć jak to wygląda za kulisami. Wiesz dlaczego wysyłają ich do Abu Dhabi? Wiesz o czym mówię. Rosjanie teraz oszukują, nie chcę tu absolutnie okazywać braku szacunku moim kibicom, nie zgrywam się. Dostrzegam jednak pewne gówno, które się dzieje. Dla przykładu wcześniej Khabib, a teraz Islam idzie do meczetu, trenuje sobie gdzieś na jego terenie, a tam USADA nie wejdzie, komisarze nie mają tam wstępu. Rosjanie mogą sobie miesiącami robić co chcą.”

Warto wspomnieć, że w przeszłości zarówno Makhachev jak i Green zostali przyłapani na stosowaniu niedozwolonych substancji. W obu przypadkach uznano, że źródłem pochodzenia niedozwolonych środków były zanieczyszczone suplementy diety.

Gala UFC Vegas 80 odbędzie się w sobotę 7 października. Darmowa transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto, skorzystaj z promocji i wypełnij pierwszy kupon. Oglądaj UFC Vegas 80 z udziałem Karoliny Kowalkiewicz tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments