bobby green atakuje arman to nudny zawodnik

Bobby Green atakuje – „Arman to okropny zawodnik jego walki są ku*wa nudne!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 listopada 2023

Bobby Green zaatakował Armana Tsarukyana. Amerykanin uważa, że utalentowany zawodnik daje nudne walki które zachęcają widza do wyłączenia telewizora.

Bobby Green walczy w UFC od dziesięciu lat. Wcześniej Amerykanin toczył boje w Strikeforce, która została przejęta przez organizację zarządzaną przez Danę White’a. Dysponujący wielkim doświadczeniem „King” skrytykował Armana Tsarukyana i zawodników o podobnym stylu do Ormianina.

Mający na swoim koncie 47 zawodowych pojedynków Green powróci do octagonu 2 grudnia na gali UFC w Austin. „King” cieszy się z tego, że przyjdzie mu walczyć z Danem Hookerem, który nie boi się bójki i dzikich wymian w octagonie.

Bobby Green udzielił wywiadu The Schmo. W trakcie rozmowy amerykański weteran zaatakował Armana Tsarukyana i wszystkich innych fighterów prezentujących zbliżony styl do pochodzącego z Armenii zawodnika.

„Wielu zawodników chce ze mną walczyć. Niespodziewanie stałem się łakomym kąskiem na giełdzie nazwisk. Czy ja chciałbym się z nimi bić? Spójrzcie na tego gościa Armana, jest ku*wa tak nudny. Nie daję rady oglądać jego walk na żywo, za każdym razem kiedy oglądałem jego pojedynki to zasypiałem. A on jeszcze domaga się bonusów 50k, pytam się za co? Twoja walka była okropna.”

Bobby Green kontynuował atak na Armana Tsarukyana. Amerykaninowi wyraźnie nie podszedł do gustu styl walki tego zawodnika:

„Nie chcę walczyć nudziarzami, oni ku*wa ssą. Pojedynki z ich udziałem są pop*erdolone bo oni są poj*ebani. Szanuję Beneila Dariusha, podoba mi się to jaką pracę wykonał by znaleźć się w tym miejscu. Natomiast ten typ Arman jest ku*wa po prostu okropnym zawodnikiem. Miałem już pojedynek z Dawsonem, to kolejny z nudnych gości. Nie chcę tego powtarzać.”

Bobby Green nie chce zatem w przyszłości mierzyć się z Armanem Tsarukyanem. Amerykanin wskazał rywala z którym chciałby zawalczyć.

„Mówią, że Max Holloway to najlepszy bokser w UFC. Myślę sobie, że mój boks jest na odpowiednim poziomie, zatem sprawdźmy kto jest lepszy. Mówił, że chce przejść wyżej, wspominał o Gaethje. Wiem, że muszę wygrać pojedynek z Hookerem, wejść do TOP 10 i to otworzy mi drogę do starcia z Hollowayem.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments