Blagoy Ivanov

Blagoy Ivanov przed walką z Marcinem Tyburą: „Jest dobry w każdej płaszczyźnie, ale…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 lutego 2023

Blagoy Ivanov wypowiedział się na temat Marcina Tybury w trakcie konferencji prasowej przed galą UFC Vegas 68. Bułgar docenia klasę Polaka jednak oczywiście zamierza wygrać przed czasem. Co ciekawe Ivanov spodziewa się, że pojedynek będzie się głównie toczył w stójce.

Blagoy Ivanov jest zawodnikiem, którego kariera przechodzi ciekawe zawirowania. 36-latek potrafił pokonać Bena Rothwella, Taia Tuivasą i Marcosa Rogerio de Limę, ale przegrywał także z zawodnikami pokroju Augusto Sakaia.

Wielkim minusem Bułgara jest to, że siedem z jego ostatnich walk kończyło się decyzjami sędziów. Zawodnik dysponuje mniejszym doświadczeniem od Polaka jednak wierzy w to, że jest w stanie pokonać Marcina Tyburę na gali UFC Vegas 68.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Poniżej prezentujemy wypowiedź Blagoya Ivanova z konferencji prasowej przed galą UFC Vegas 68. Co dokładnie powiedział Bułgar przed starciem z Marcinem Tyburą?

„Jest dobry w każdej płaszczyźnie, ale jestem na to gotowy i myślę, że mimo wszystko walka będzie toczyła się w stójce. W sobotę przekonamy się o tym kto jest lepszym zawodnikiem, zrobię wszystko by skończyć go przed czasem. Moja ostatnia walka była w maju, podczas przygotowań do tamtego pojedynku odniosłem uraz, który musiałem zaleczyć po walce stąd ta 9-miesięczna przerwa od startów. Wiem, że dla fanów i mediów to sporo czasu, ale mi ten okres zleciał bardzo szybko.”

Pełną kartę walk wydarzenia wraz z kursami bukmacherów znajdziecie pod linkiem. UFC Vegas 68: Lewis vs. Spivak – karta walk.

Zostaw ocenę
0
0