BKFC KnuckleMania 3 video

BKFC KnuckleMania 3: Hunt vs. Richman- niebywały zwrot akcji i piekielny nokaut w walce wieczoru! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 lutego 2023

Gala BKFC KnuckleMania 3 za nami. Działo się tak wiele, że aż ciężko to wszystko opisać. W walce wieczoru doszło do niebywałego zwrotu akcji. Lorenzo Hunt padł na deski po ciosach Mike’a Richmana i był liczony po knockdownie. Hunt podniósł się, zgłosił gotowość do walki i w pierwszej akcji, jednym ciosem odpłacił się rywalowi pięknym za nadobne kończąc pojedynek spektakularnym nokautem.

Między uczestnikami walki wieczoru było sporo złej krwi. Na jednej z konferencji prasowych przed wydarzeniem doszło nawet do rękoczynów. Zawodnicy skoczyli sobie do gardeł, a następnie spadli z podestu niszcząc „ściankę” reklamową. Więcej na ten temat tutaj. Hunt spoliczkował Richmana i się zaczęło! Potężna zadyma na konferencji przed galą BKFC: KnuckleMania 3! [VIDEO]

Nie może zatem dziwić fakt, że fani zebrani w Albuquerque gromko dopingowali i przeżywali pojedynek Hunta z Richmanem. Należy też pamiętać, że stawką tej walki był pas mistrzowski kategorii średniej. Najpierw to Mike Richman trafił i trwało chwilę nim Hunt się pozbierał, zawodnik był liczony jednak zgłosił gotowość do kontynuowania pojedynku, sędzia na to zezwolił i… dosłownie kilka sekund później pojedynczym prawym Lorenzo zwalił Richmana z nóg, a ten wyłożył się na deskach jak długi i nie był w stanie kontynuować walki.

Niebywały zwrot akcji i piekielny nokaut w walce Hunt vs. Richman

Nie była to jednak jedyna niesamowita sytuacja do jakiej doszło na gali BKFC KnuckleMania 3. Pojedynek weterana UFC Diego Sancheza z byłym mistrzem świata w boksie Austinem Troutem został przerwany po tym jak Trout potężnym uderzeniem rozciął twarz oponenta. Ze względu na rozmiar i głębokość rozcięcia lekarz nie dopuścił Sancheza do kontynuowania walki.

https://twitter.com/A1Boxeo/status/1626813009866936322

W jedynej walce pań zmierzyły się Jaime Hinshaw i Charisa Sigala, gdy ta druga padła na deski po ciosie doznała kontuzji kolana. Nic sobie jednak z tego nie zrobiła i nastawiła nogę tak by móc kontynuować pojedynek. Video z tej sceny dosłownie zwala z nóg. Niestety zawodniczka ze względu na uraz nie była w stanie się podnieść i sędzia zakończył starcie.

https://twitter.com/UFCbrotha/status/1626785118554660867
Zostaw ocenę
0
0