Big John Petr Yan

Big John McCarthy ocenił występ Petra Yana

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 marca 2023

Big John McCarthy, wieloletni sędzia gal MMA aktualnie pracujący jako analityk i komentator gal organizacji Bellator wypowiedział się na temat występu Petra Yana w walce wieczoru gali UFC Vegas 71. Co Big John powiedział na temat postawy Rosjanina?

Big John na łamach podcastu „Weighin In” skomentował występ Rosjanina w walce wieczoru gali UFC Vegas 71. Oto co McCarthy miał do powiedzenia na temat tego w jaki sposób zaprezentował się Petr Yan. Naszą relacją z pojedynku Yan vs. Dvalishvili przeczytacie tutaj. UFC Vegas 71: Merab Dvalishvili pokonał Petra Yana! Gruzin zdominował Rosjanina!

Big John McCarthy na temat postawy Petra Yana na UFC Vegas 71:

„Nie radził sobie, nie wyglądał na tego samego zawodnika. Stracił pewność siebie, naprawdę stracił całą pewność siebie. Nie jest już tym samym uderzaczem, jego ciosy nie są tak precyzyjne i nie zadają tak dużych obrażeń jak wcześniej. Wygląda to tak jakby się obawiał tego, że może zostać sprowadzony na matę. W przeszłości Petr budował swoją pozycję w trakcie walki, ewoluował, rozkręcał się z rundy na rundę by finalnie zdominować rywala. Teraz jednak wygląda tak jak gdyby wciąż był w tej początkowej fazie, nie zmienił biegu na wyższy. W pierwszej rundzie w pewnym momencie, gdy Merab poszedł po obalenie prawa noga Petra wygięła się pod dziwnym kątem, nie wiem może doznał urazu i miało to wpływ na dalszy przebieg walki, a może nie miało to miejsca i po prostu był tego dnia gorszy.”

Zostaw ocenę
0
0