UFC Beneil Dariush o Makhachevie

Beneil Dariush nie rozumie zachowania Makhacheva: „Co się z nim dzieje? Może ma problemy…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 marca 2023

Beneil Dariush był gościem Submission Radio. W trakcie rozmowy Amerykanin został zapytany o zachowanie Islama Makhacheva, który po gali UFC 286 za pośrednictwem mediów społecznościowych wyzwał do walki Leona Edwardsa. Jakie zdanie ma na ten temat Dariush?

Beneil Dariush to jeden z topowych zawodników kategorii lekkiej. Amerykanin może się pochwalić serią ośmiu kolejnych zwycięstw. Dariush w ostatnim pojedynku pokonał na punkty Mateusza Gamrota. Beneil wróci do octagonu 6 maja na gali UFC 288 w New Jersey kiedy to zmierzy się z Charlesem Oliveirą.

Dariush był gościem Submission Radio, gdzie został zapytany o zachowanie Islama Makhacheva, który wyzwał do walki Leona Edwardsa. Kolejny superfight na horyzoncie? Mistrz UFC wyzwany!

Oto co na ten temat powiedział Beneil:

„Nie rozumiem tego. Co z obronami pasa mistrzowskiego? Nie wiem co się z nim dzieje, dlaczego tak postępuje? Może ma problemy ze zbijaniem wagi do kategorii lekkiej i chce się bić w półśredniej, żeby się tym nie stresować? Myślę, że powinien się skupić na swojej kategorii, na dywizji do 70 kilogramów. Mamy tu wielu wyśmienitych fighterów, w mojej opinii to jest najlepsza kategoria w UFC. Nie wiem dlaczego on próbuje uciekać do innych kategorii?”

Zostaw ocenę
0
0