Bellator vs Rizin 2 kursy bukmacherskie Pitbull Horiguchi

Bellator vs. Rizin 2: Pitbull vs. Souza – kursy bukmacherskie. Cztery walki mistrzowskie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 lipca 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na galę Bellator vs. Rizin 2. W walce wieczoru części wydarzenia zestawionej z myślą o amerykańskim rynku zmierzą się Patricky Pitbull Freire i Roberto Satoshi Souza, będzie to ćwierćfinał Grand Prix kategorii lekkiej. W co-main evencie Kyoji Horiguchi i Makoto Shinryu zawalczą o pas Bellatora dywizji muszej. Łącznie odbędą się, aż cztery walki mistrzowskie!

Karta walk gali Bellator vs. Rizin 2 oraz połączonego z nią eventu Super Rizin 2 przeszła w ostatnich dniach spore zmiany. Z rozpiski wypadł AJ McKee, były mistrz Bellatora w kategorii piórkowej, który miał wziąć udział w Grand Prix kategorii lekkiej. Wcześniej informowaliśmy was także o innym urazie dzięki, któremu do karty walk wskoczył pogromca aktualnego mistrza UFC!

Nowym rywalem Patricky’ego Freire będzie Roberto de Souza, czyli mistrz organizacji RIZIN w kategorii lekkiej. Pochodzący z Brazylii, mieszkający od wielu lat na stałe w Japonii „Satoshi” uległ na sylwestrowej gali wspomnianemu McKee. Później Souza odkuł się po porażce pokonując Spike’e Carlyle’a, czyli kolejnego z zawodników Bellatora.

Na gali wystąpi także drugi z braci Pitbull, czyli Patricio. Brazylijczyk także wskoczył do karty walk w ostatniej chwili. Mistrz Bellatora w kategorii piórkowej w ubiegłym miesiącu z niepowodzeniem próbował wywalczyć pas dywizji koguciej. Patricio Freire zaliczy zatem prawdziwy rollercoaster, gdyż tym razem zawalczy w kategorii… lekkiej! Rywalem młodszego z braci Pitbull będzie Japończyk Chihiro Suzuki.

Bellator vs. Rizin 2: Pitbull vs. Souza – gdzie obstawiać?

Galę Bellator vs. Rizin 2 obstawisz wyłącznie u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl! Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 30 lipca. W skład wydarzenia wejdzie 13 walk na zasadach MMA. Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-=> Obstawiaj Bellator vs. Rizin 2 w eFortuna.pl!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Bellator vs. Rizin 2: Pitbull vs. Souza – kursy bukmacherskie

Przedstawiamy kursy na część niedzielnej gali będącej kolaboracją organizacji Bellator MMA oraz Rizin FF. W main evencie Patricky Pitbull Freire zmierzy się z Roberto Satoshim de Souzą. Kursy na ten pojedynek są bardzo zaskakujące.

Bukmacherzy widzą faworyta w Satoshim, który wskoczył do rozpiski jako późne zastępstwo. Tymczasem to Patricky szykował się do tej gali od wielu tygodni. Kurs na starszego z braci Freire ustalono na poziomie 2.11 natomiast kurs na wygraną de Souzy wynosi 1.63!

  • Kurs na zwycięstwo Patricky’ego Pitbulla Freire2.11
  • Kurs na zwycięstwo Roberto Satoshiego de Souzy1.63

Zarówno pojedynek wieczoru tej części wydarzenia jak i wszystkie pozostałe walki możecie obstawić klikając w banner poniżej!

-=> Obstawiaj Bellator vs. Rizin 2 w eFortuna.pl!

Pozostałe kursy na drugą oficjalną kolaborację Bellatora i Rizin także prezentują się zachęcająco. Mocno w oczy rzuca się to jak wielkim faworytem walki o inauguracyjny pas mistrzowski kategorii muszej jest Kyoji Horiguchi. Kurs na wygraną byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego UFC wynosi 1.16! Kurs na zwycięstwo młodziutkiego Makoto Shinryu został ustalony na poziomie 4.45.

  • Kurs na zwycięstwo Kyojiego Horiguchiego1.16
  • Kurs na zwycięstwo Makoto Shinryu4.45

Wszystkie aktualne kursy bukmacherskie wystawione na tę część gali znajdziecie poniżej, aby obstawić wydarzenie wystarczy kliknąć w obrazek poniżej!

Super Rizin 2: Asakura vs. Karamov – kursy

W walkach mistrzowskich, do których dojdzie w części gali zatytułowanej Super Rizin 2 najbardziej zbliżone kursy wystawiono na pojedynek o wakujący pas mistrzowski kategorii piórkowej.

Reprezentant gospodarzy Mikuru Asakura podejmie Vugara Karamova w walce o pas kategorii do 66 kilogramów. Kurs na wygraną Japończyka wynosi 1.65 natomiast kurs na zwycięstwo fightera z Azerbejdżanu ustalono na 2.08.

  • Kurs na zwycięstwo Mikuru Asakury1.65
  • Kurs na zwycięstwo Vugara Karamova2.08

Ogromnymi faworytami pozostałych starć rangi mistrzowskiej są Seika Izawa oraz Juan Archuleta. największym faworytem całej gali jest Tofiq Musayev, za jego wygraną bukmacherzy płacą zaledwie 1.12, jego oponent Okada jest natomiast największym underdogiem wydarzenia. Na zwycięstwo Japończyka ustalono bardzo wysoki kurs 5.15.

Wszystkie aktualne kursy bukmacherskie wystawione na tę część gali znajdziecie poniżej, aby obstawić wydarzenie wystarczy kliknąć w obrazek poniżej!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments