Bellator 297 skrót gali akcje video

Bellator 297 – zapaśniczy kocioł, obrotowe kopnięcia, brutalne nokauty! Skrót gali [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 czerwca 2023

Gala Bellator 297 za nami. Na wypełnionej po brzegi Wintrust Arenie nie zabrakło efektownych akcji. Zapaśniczy kocioł, obrotowe i frontalne kopnięcia, a także brutalne ciosy po których zawodnicy lądowali na deskach. Na gali Bellator 297 działo się wiele! Zobaczcie najlepsze akcje gali.

W walce wieczoru Vadim Nemkov pokonał Yoela Romero i obronił pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Dedykowany artykuł na temat tego pojedynku wraz z materiałami video znajdziecie tutaj. Bellator 297: Vadim Nemkov zdominował Yoela Romero i obronił mistrzowski pas.

W co-main evencie błysnął mistrz Sergio Pettis, który pokonał Patricio Pitbulla Freire po jednogłośnej decyzji sędziów. Amerykanin był wyraźnie lepszy od Brazylijczyka. Poniżej znajdziecie kilka jego akcji. na uwagę zasługuje szeroki wachlarz technik stójkowych zaprezentowany przez młodszego z braci Pettis. Cóż za efektowne kopnięcia!

W jednym z ciekawszych zestawień wydarzenia sporo emocji fanom przynieśli doświadczeni zawodnicy kategorii półciężkiej: Phil Davis oraz Corey Anderson. Fighterzy zarówno wymieniali ciosy jak i pałali chęcią sprowadzenia rywala do parteru i zaprezentowali naprawdę mocne zapasy oraz MMA w pełnym tego słowa znaczeniu.

W jednej z walk głównej karty Gokhan Saricam zaskoczył lokalnego bohatera Daniela Jamesa. Saricam wygrał walkę po jednogłośnej decyzji sędziów, a w trakcie pojedynku zaprezentował się solidnie zarówno pod względem zapaśniczym jak i stójkowym.

W jednej z ciekawszych walk karty wstępnej zarówno Gadzhi Rabadanov jak i Pieter Buist próbowali udusić oponenta. Pojedynek padł łupem Dagestańczyka, który wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów (3×29-28).

Timur Khizriev świetnie rozpoczyna walkę z Richiem Smullenem.

Karl Moore rzuca Polizzim o matę:

Shamil Nikaev zasypuje Hamela kanonadą ciosów:

Bobby Nash pięknie obala Kyle’a Crutchmera, a ten w dalszej fazie pierwszej rundy odgryza się mocnymi ciosami i wygrywa walkę po ground and pound!

Wladmir Goueva trafia Sayega kopnięciem na korpus i dobija rywala potężnymi uderzeniami.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments