bartosz fabiński vs laid zerhouni ksw 90 warszawa

Bartosz Fabiński w debiucie w KSW zmierzy się z mistrzem francuskiej organizacji Hexagone MMA!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 stycznia 2024

Bartosz Fabiński zadebiutuje w federacji KSW na gali XTB KSW 90 w Warszawie. W swej premierowej walce reprezentant Uniq Fight Club zmierzy się z Laidem Zerhounim.

Starcie Bartosza FabińskiegoLaidem Zerhounim trafiło na kartę walkę XTB KSW 90 w zastępstwie za pojedynek, który miał podczas tej gali stoczyć Radosław Paczuski. Były kickboxer musiał wycofać się z wydarzenia z powodu złamania ręki

W pojedynku dwóch debiutantów w federacji KSW doświadczony Bartosz Fabiński (16-5) zmierzy się z Laidem Zerhounim (11-8 1NC), mistrzem francuskiej organizacji Hexagone MMA. Do pojedynku dojdzie 20 stycznia na Torwarze w Warszawie.

Bartosz Fabiński walczy w zawodowym MMA od roku 2011. W rekordzie ma 21 konfrontacji, z których 16 wygrał. Od roku 2015 Polak z powodzeniem rywalizował pod banderą organizacji UFC, w której stoczył sześć pojedynków.

Na swoim koncie ma zwycięstwa między innymi nad znanymi z KSW Emilem Meekiem i Antonim Chmielewskim. Popularny „Rzeźnik” znany jest z umiejętności zapaśniczych i brutalnego ground and pound. Osiem razy w karierze pokonywał rywali przed czasem i wszystkie te wygrane zanotował przez nokaut. Fabiński ostatni raz walczył w październiku zeszłego roku i na gali Strife dopisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo.

Laïd Zerhouni na zawodowej arenie MMA rywalizuje od roku 2015. Wywodzący się z Algierii zawodnik ma na swoim koncie 20 pojedynków, z których 11 wygrał. Dziesięć razy kończył rywali przed czasem, a osiem razy robił to już w pierwszej rundzie.

Zerhouni jest fighterem wszechstronnym, który potrafi zarówno poddać, jak i znokautować przeciwnika. We wrześniu zeszłego roku wywalczył mistrzowski pas wagi średniej francuskiej organizacji Hexagone MMA. Laïd Zerhouni wejdzie do klatki KSW po dwóch wygranych z rzędu, które zdobył przez poddania.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments