Artur Szpilka stoczy kolejną walkę w KSW

Artur Szpilka stoczy wkrótce kolejną walkę w KSW? „Coś się szykuje”

Bartosz Sobczak
3
Opublikowano: 16 sierpnia 2023

Artur Szpilka wkrótce stoczy kolejną walkę w federacji KSW? Były pięściarz zamieścił w sieci zdjęcie z Martinem Lewandowskim sugerując, że „coś się szykuje”. Znając „Szpilę” może to być żart, ale równie dobrze może to też faktycznie być pierwszy zwiastun tego, że Szpilka wkrótce ponownie wejdzie do okrągłej klatki federacji KSW.

Już w najbliższy weekend odbędzie się gala KSW 85, natomiast we wrześniu odbędzie się KSW 86, kolejna gala federacji KSW we Wrocławiu. Oczywiście te eventy mają już ustalone najważniejsze walki wieczoru, póki co nie wiemy jednak nic na temat KSW 87 i następnych gal organizacji.

Artur Szpilka stoczył do tej pory dwie walki w klatce KSW i obie wygrał po technicznych nokautach w drugich rundach walk. Szczególnie wielkie znaczenie dla dalszej kariery Artura w MMA miała wygrana nad Mariuszem Pudzianowskim, która ustawiła na „dobrym torze” jak chodzi o negocjowanie kontraktu na kolejne zestawienie.

Artur Szpilka zamieścił dziś w social mediach zdjęcie z Martinem Lewandowskim, współwłaścicielem federacji KSW. Popularny zawodnik dodał także opis „coś się szykuje”. Znając „Szpilę” może to być żart, ale równie dobrze może to też faktycznie być pierwszy zwiastun tego, że Szpilka wkrótce ponownie wejdzie do okrągłej klatki federacji KSW.

Spodziewamy się, że Szpilka stoczy kolejną zawodową walkę w MMA najwcześniej późną jesienią. Więcej oficjalnych informacji na ten temat zapewne pojawi się wkrótce.

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
10 miesięcy temu

Mam nadzieję że będzie to walka z Arkiem wrzoskiem

Hggj
10 miesięcy temu

Koniotłuk oddaj pieniądze Siwemu.

Gruby
10 miesięcy temu

Z Marcinem najmanem