KSW Colosseum 2 Artur Szpilka znokautował Pudziana

KSW Colosseum 2: Artur Szpilka znokautował Mariusza Pudzianowskiego! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

W dziewiątej walce gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzyli się Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka. Pojedynek Pudziana i Szpili miał być jedną z głównych atrakcji gali na Stadionie Narodowym. Jaki był wynik walki Pudzianowski vs. Szpilka?

Podczas oficjalnej ceremonii ważenia Mariusz Pudzianowski dał Arturowi Szpilce mleko, mówiąc że ten jest młody w MMA i dostanie taki prezent z okazji dnia dziecka. Więcej na ten temat tutaj. Szpilka dostał mleko od Pudziana! Natychmiastowa odpowiedź: „Żeby się nie okazało, że…”

Pojedynek Pudzianowskiego ze Szpilką miał za zadanie nakręcić sprzedaż biletów na galę XTB KSW Colosseum 2. To się udało, gdyż właściciele federacji przyznali, że właśnie po ogłoszeniu tej walki sprzedaż biletów dosłownie wystrzeliła w górę. Jaki był wynik walki Pudzianowski vs. Szpilka?

-=> XTB KSW Colosseum 2 – Relacja na żywo

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Dołącz do grona fanów oglądających galę KSW, transmisja jest dostępna w Viaplay!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Pudzianowski vs. Szpilka – relacja XTB KSW Colosseum 2

Artur Szpilka chciał zaatakować Mariusza Pudzianowskiego latającym kolanem. Pudzian przechwycił jednak rywala i zawodnicy wylądowali na macie. Mariusz Pudzianowski ma całą rundę na to by pracować nad umęczeniem i rozbiciem Szpili. Mariusz Pudzianowski w dosiadzie! Pudzian obija żebra Szpilki. Mariusz Pudzianowski będzie starał się podnieść pozycję i zasypać Artura gradem ciosów. Pudzian atakuje łokciem z góry! Szpilka próbuje sprawić by Pudzianowski nie miał jak atakować. Będzie o to trudno bo Mariusz podnosi pozycję. Szpila przetrwał pierwszą rundę.

Zaczynamy drugą rundę. Pudzian szybko klinczuje jednak Szpila nie daje się sprowadzić. Wymiana ciosów! Potężne uderzenia przecinają powietrze i to Szpilka trafia pierwszy, a następnie wykorzystuje zapędy Pudzianowskiego i trafia go po raz kolejny posyłając go na deski. Artur Szpilka dobija bezbronnego rywala w parterze i jest po walce!

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments