Artur Szpilka przed walką z Pudzianowskim

Artur Szpilka przed walką z Mariuszem Pudzianowskim: „Spisywali mnie na straty, a ja dalej tu jestem.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 maja 2023

Artur Szpilka na gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Szpila i Pudzian wejdą do okrągłej klatki 3 czerwca na Stadionie Narodowym. Co przed walką z Pudzianowskim powiedział Szpilka?

Kiedy ogłoszono pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką sprzedaż biletów na galę XTB KSW Colosseum 2 wystrzeliła w górę. Teraz kiedy kolejne bilety sprzedają się wolniej wyraźnie widać jak duży wpływ na liczbę sprzedanych biletów mieli Szpila i Pudzian.

Epicką video zapowiedź walki Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka znajdziecie po przejściu do dedykowanego artykułu -=> Pudzian vs. Szpilka – oficjalny trailer!

Dla pochodzącego z Wieliczki Artura Szpilki walka na gali XTB KSW Colosseum 2 będzie dopiero drugim startem w federacji KSW. Co przed walką z Pudzianowskim powiedział były pretendent do tytułu mistrza świata w boksie?

„Cieszy mnie to, że będę walczył z Mariuszem, który jest w MMA trzynaście lat, i który tak naprawdę jest ikoną MMA w Polsce. Będę z nim rywalizował w jego sporcie i oczywiście, że się obawiam, przecież on był najsilniejszym człowiekiem świata. To się nie wzięło z niczego. Siłę zawsze Mariusz będzie miał. Jestem jednak na to gotowy. Zobaczymy, co się wydarzy. Ja dopiero się uczę, ale wychodzę mu nakopać. To jest normalne, po to idę walczyć.”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Artur Szpilka: „Spisywali mnie na straty a ja dalej tu jestem”

Artur Szpilka zdecydowanie zmienił nastawienie i z wiekiem nabrał pokory. „Szpila” mówi, że wielokrotnie spisywano go na straty.

„Nie można się poddawać w życiu, bo mnie już też w życiu spisywali na straty, a ja dalej tu jestem, uśmiecham się, jestem szczęśliwym człowiekiem. Przede wszystkim chyba dorosłem. Nie jestem już taki buńczuczny jak kiedyś, bo też sparzyłem się na wielu rzeczach i wiem, że nie tędy droga. Mam wspaniałe pieski, wspaniałą kobietę. Jestem szczęśliwy, że mogę brać udział w tym wydarzeniu, na tak prestiżowej gali.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Kurs na wygraną Mariusza Pudzianowskiego wynosi 1.43 co jasno wskazuje, że to popularny „Pudzian” jest faworytem bukmacherów. Na zwycięstwo Artura Szpilki wystawiono natomiast kurs 2.66, który zapewne skusi wielu na postawienie na wygraną byłego pretendenta do mistrzostwa świata wagi ciężkiej w boksie.

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariana Ziółkowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments