Artur Szpilka KSW Arkadiusz Wrzosek

Artur Szpilka o starciu z Arkadiuszem Wrzoskiem: „Jeśli chodzi o Arka to akceptuję walkę. Kości zostały rzucone…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 czerwca 2023

Jaru Świątek wybrał się na warszawski AWF gdzie spotkał się z Arturem Szpilką, który wrócił już na salę treningową po walce z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW Colosseum 2. Co powiedział Artur kilkanaście dni po gali?

Artur Szpilka pokonał Mariusza Pudzianowskiego w co-main evencie gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Popularny „Szpila” znokautował „Pudziana” w drugiej rundzie starcia. Więcej na temat samego pojedynku znajdziecie w dedykowanym artykule. KSW Colosseum 2: Artur Szpilka znokautował Mariusza Pudzianowskiego!

Od gali minęło już kilkanaście dni, jak Artur podsumował to wydarzenie i co powiedział na spokojnie po gali? Kiedy można się spodziewać kolejnego występu Szpilki w klatce KSW? Nasz zapracowany reporter Jaru Świątek wybrał się na warszawski AWF by solidnie przepytać pięściarza o jego odczucia po gali oraz plany na przyszłość.

Jak Artur Szpilka skomentował nieudaną akcję na otwarcie starcia z Pudzianem?

„Mówiłem oglądajcie od początku i patrzcie, no i tak zrobiłem poleciałem, tylko jak już doleciałem tak blisko to nie miałem ani miejsca na kolano ani miejsca na łokieć. On mnie od razu wtedy złapał i wywrócił Słuchaj metoda prób i błędów, najfajniejsze jest to, że robiliśmy to z trenerem na tarczy i naprawdę była petarda, ale wiesz tarcza to jest jedno, a w praktyce jak już byłem za blisko to… inaczej ja brałem pod uwagę, że on będzie chciał obalać, więc to kolano było przygotowane, ale w zależności czy on by obalał czy nie to był jeszcze łokieć. No i jak doleciałem do niego tak blisko że nie miałem pomysłu to mu wpadłem w ramiona jak żona mężowi (śmiech). No i to tak śmiesznie, jak to oglądałem kilka razy to mówię sam do siebie: 'stary coś ty tam odwalił.'”

Artur Szpilka o walce z Arkadiuszem Wrzoskiem:

Co Artur Szpilka powiedział na temat zakulisowych informacji na temat potencjalnego starcia z Arkiem Wrzoskiem?

„Ja nie mam z tym problemu z tego co wiem plany są na temat Arka, więc to też chyba fajna walka dla kibiców. Spoko, coś pod koniec roku, zobaczymy. Ja na tę walkę nie nalegałem, ale jak zostało zaproponowane to kości zostały rzucone, więc jestem do tego (gotowy). Nie mam czegoś takiego, że jest ktoś z kim chciałbym się zmierzyć. To włodarze ustalają z kim się walczy, ja mogę to zaakceptować albo nie, a jeżeli chodzi o Arka to akceptuję i tyle, ale to nie jest to że ja dążę do tej walki. „

Pełną rozmowę z Arturem znajdziecie poniżej, zachęcamy do zasubskrybowania kanału oraz kliknięcia ikony dzwoneczka, tak abyście szybko otrzymywali wszystkie powiadomienia o nowych materiałach.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments