Wrzosek Stadion Narodowy KSW

Arkadiusz Wrzosek zawalczy na KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 marca 2023

Federacja KSW ogłosiła przed momentem, że Arkadiusz Wrzosek będzie kolejnym uczestnikiem gali KSW Colosseum 2. Informację o walce doskonałego kickboksera na Stadionie Narodowym zaprezentowano na specjalnym humorystycznym nagraniu z udziałem Łukasza Jurkowskiego.

Nim przejdziemy do ogłoszenia związanego z występem Arkadiusza Wrzoska na gali KSW Colosseum 2 przypomnijmy sobie wcześniejsze ogłoszenia dotyczące zawodników, których będziemy mogli zobaczyć 3 czerwca na Stadionie Narodowym.

Do tej pory ogłoszono udział Mameda Khalidova w wydarzeniu. Mamed Khalidov zawalczy na KSW Colosseum 2. Jest oficjalne potwierdzenie. Poza tym znamy już także nazwiska uczestników dwóch walk. Więcej na ten temat poczytacie tutaj. Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka oficjalnie na KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym! [VIDEO] oraz pod linkiem KSW Colosseum 2: Marian Ziółkowski vs. Salahdine Parnasse – oficjalnie potwierdzone starcie mistrzów!

Na nagraniu, w którym zaprezentowano udział Wrzoska w gali KSW Colosseum 2 pojawił się także Łukasz Jurkowski. Arek Wrzosek stoczył ostatni występ w klatce KSW na gali w czeskim Libercu kiedy pokonał na punkty Tomasa Moznego po fenomenalnej walce. Występ Arka na gali na Stadionie Narodowym został oficjalnie potwierdzony, więc można się domyśleć, że ze stanem zdrowia zawodnika wszystko jest ok.

Arkadiusz Wrzosek, zawodnik Uniq Fight Club będzie mógł zatem wystąpić przed własną publicznością w rodzimej Warszawie. Bez wątpienia na stadionie pojawi się wielu sympatyków warszawskiej Legii, którzy jeżdżą za Wrzoskiem po całej Europie.

Arkadiusz Wrzosek wystapi na KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
0
0