arkadiusz wrzosek american top team treningi ksw 94

Arkadiusz Wrzosek rozpoczął treningi w American Top Team!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 marca 2024

Arkadiusz Wrzosek zaskoczył dziś fanów zdjęciem z sali treningowej American Top Team. Wrzosek będzie szykował się w USA do walki z Arturem Szpilką na KSW 94.

Arkadiusz Wrzosek rozpoczął długi obóz treningowy przed galą XTB KSW 94. Warszawiak powróci do okrągłej klatki KSW już 11 maja, a jego rywalem będzie Artur Szpilka.

W Uniq Fight Club najwyraźniej uznano, że jest to już odpowiedni moment dla Arka, aby rozpoczął szlifowanie zapasów oraz sparingi z bardzo mocnymi nazwiskami ze światami MMA.

W American Top Team trenują tak uznani fighterzy jak Sergei Pavlovich, Junior Dos Santos, Jairzinho Rozenstruik, Andrei Arlovski czy aktualny mistrz PFL Renan Ferreira. Nie brakuje tam również fighterów z niższych kategorii wagowych jak dywizja półciężka i średnia, którzy również osiągali wielkie sukcesy. Wrzosek ma już za sobą pierwszy trening na którym jego sparingpartnerem był Augusto Sakai.

Cytując klasyka, bez wątpienia jest z kim „porobić” na macie ATT. Po takim obozie progres na pewno będzie, wystarczy jedynie trzymać kciuki za to, żeby Arek nie nabawił się w Miami urazu.

Arek Wrzosek może także liczyć na wsparcie rodaków, którzy aktualnie przygotowują się do swoich kolejnych walk w Miami. Wrzosek zamieścił wspólne zdjęcie z Robertem Ruchałą i Mateuszem Rębeckim.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments