Arkadiusz Wrzosek nie kryje złości na Michała Kitę! „Wolę kogoś mocniejszego, niż dać mu zarobić”

S
0
Opublikowano: 16 sierpnia 2023

W ostatnim czasie dość niespodziewanie Michał Kita „odpalił się” w social mediach na niektórych zawodników wagi ciężkiej. Arkadiusz Wrzosek odpowiedział 43-latkowi i zabrał głos na temat ewentualnego zestawienia.

-> Odbierz bonusy na KSW 85

Doświadczony zawodnik narobił sporo szumu zamieszczając przed kilkoma tygodniami ofensywny wpis w mediach społecznościowych. Domagał się on usunięcia z rankingu, a do tego zaatakował między innymi Arkadiusza Wrzoska Artura Szpilkę.

Warszawski kick-bokser w ostrych słowach odniósł się już do tego w jednym z wywiadów. Temat ten został poruszony też, gdy Arek gościł w studio Fansportu.pl. Fighter Uniq Fight Clubu podkreślił, że ani on, ani „Szpila” nie są 'pozerami’, a swoje w sporcie już pokazali. Przypomniał też, że Kita na początku kariery również mierzył się z zawodnikami o niezachwycających rekordach.

Wrzosek przyznał też, że to on domagał się walki z „Masakrą” na Stadionie Narodowym. Wraz z trenerami z bliska oglądali ostatni lutowy pojedynek Michała z Danielem Omielańczukiem i stwierdzili, że dadzą radę 43-latkowi. Starcie zostało jednak zablokowane i to nie przez samego Martina Lewandowskiego. Czy jest zatem szansa na ponowne zestawienie?

„To była wspólna decyzja wszystkich, bo szczerze: bali się, że ta walka nie będzie atrakcyjna. Wojek mi powiedział wprost: Widziałeś walkę Michała z Danielem. Nie mówię, że nie obronisz obalenia, ale przewróci cię i będziesz leżał trzy rundy.”

„Ja chciałem z nim walczyć i mógłbym z nim walczyć teraz, na ten moment. Ale szczerze mówiąc? Wolałbym sobie wziąć kogoś lepszego, z kim teoretycznie mam mniejsze szanse, niż po takim zachowaniu dać mu zarobić. Nie lubię takiego zachowania, to nie jest FAME MMA, żeby robić docinki i deprecjonować tego, co osiągnąłem.”

Całą rozmowę z Arkadiuszem Wrzoskiem obejrzysz -> TUTAJ.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments