Grant Dawson vs Damir Ismagulov ufc

Amerykanin niepokonany od 8 walk w UFC zmierzy się z bitnym Kazachem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 maja 2023

Matchmakerzy organizacji UFC zestawili niesamowity pojedynek na galę, która odbędzie się 1 lipca w UFC Apex w Las Vegas. Grant Dawson, niepokonany od 8 walk w UFC zmierzy się z Damirem Ismagulovem bitnym Kazachem notowanym na 12 miejscu rankingu kategorii lekkiej.

Grant Dawson (19-1-1) to zawodnik, który legitymuje się w UFC fenomenalną serią ośmiu kolejnych walk bez porażki. 29-letni „KGD” zostawił w pokonanym boju takich zawodników jak Nad Narimani, Leonardo Santos, Jared Gordon czy Mark Madsen. Dawson jest kolejnym z zawodników American Top Team, który wszedł do rankingu kategorii lekkiej i wkrótce stanie przed szansą zanotowania awansu do czołowej dziesiątki dywizji.

Damir Ismagulov (24-2) to fighter który był niepokonany od listopada 2015 roku jednak na grudniowej gali UFC uległ Armanowi Tsarukyanowi przez co stracił wyśmienitą serię 19-kolejnych wygranych walk! Reprezentujący Kazachstan zawodnik był tak niepocieszony tym faktem, że zapowiedział koniec kariery sugerując kłopoty zdrowotne. Jak widać Ismagulov szybko zmienił zdanie i przyjął potyczkę z Dawsonem.

1 lipca w walce wieczoru gali UFC zmierzą się Sean Strickland i Abus Magomedov. O tym zestawieniu więcej pisaliśmy tutaj. Sean Strickland zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments