Aljamain Sterling Paulo Costa sekretny sok

Aljamain Sterling dziękuje Paulo Coście za sekretny sok [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 kwietnia 2023

Aljamain Sterling na gali UFC 288 zmierzy się z Henrym Cejudo. Mistrz kategorii koguciej zamieścił w sieci nagranie video, na którym prezentuje sylwetkę przed tym wydarzeniem. „Funkmaster” w opisie podziękował Brazylijczykowi Paulo Coście za sekretny sok.

Słynny sekretny sok, o którym tak często wspomina Paulo Costa najwyraźniej zyskał kolejnego fana. Aljamain Sterling, mistrz kategorii koguciej najwyraźniej szykował się do startu korzystając z rad i magicznej receptury wykorzystywanej zwykle przez Costę.

Popularny „Aljo” zamieścił w sieci nagranie video, na którym prezentuje sylwetkę na tydzień przed walką z Henrym Cejudo o pas mistrzowski UFC w kategorii koguciej na gali UFC 288. Trzeba jasno przyznać jedno – Sterling nigdy nie wyglądał tak dobrze co wiąże się z tym, że sekretny sok działa.

Warto tu wspomnieć o tym, że ostatnimi czasy Costa zamieścił w sieci wpis, w którym spytał dlaczego UFC nie może oficjalnie z nim współpracować w celu promocji wspomnianego napoju. Wielu fanów Brazylijczyka podłapało temat domagając się wprowadzenia produktu do sprzedaży.

Poniżej nagranie Sterlinga:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments