Pereira porównał Błachowicza i HIlla

Alex Pereira porównał Jana Błachowicza i Jamahala Hilla

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 czerwca 2023

Alex Pereira w rozmowie z Guillherme Cruzem z portalu MMAFighting porównał Jana Błachowicza oraz Jamahala Hilla. Brazylijczyk wypowiedział się także w kilku innych kwestiach.

Alex Pereira zmierzy się z Janem Błachowiczem na gali UFC 291 w Salt Lake City. Więcej na temat zestawienia poczytacie tutaj. Jan Błachowicz vs. Alex Pereira na UFC 291 w Salt Lake City!

Teraz w rozmowie z dziennikarzem Guillherme Cruzem, „Poatan” został zapytany o to z kim z dwójki Jamahal Hill oraz Jiri Prochazka chciałby się zmierzyć. Pereira odpowiedział:

„Jeśli miałbym wybierać między Prochazką, a Jamahalem to wybieram Amerykanina. Walka z nim sprzedałaby wiele PPV. Chcę tego pojedynku i będę trzymał za niego kciuki. Myślę, że on zawalczy jeszcze raz nim ja będę miał okazję do podjęcia rękawicy.”

Następnie Alex Pereira porównał Jana Błachowicza i Jahamaha Hilla:

„Myślę, że Błachowicz jest lepszy technicznie. Jamahal jest bardziej szalony, zadaje obszerniejsze ciosy co jest niebezpieczne jednak przy tym się otwiera, co jest dla mnie dobre.”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 74?

Galę UFC Vegas 74: Kara-France vs. Albazi w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 4 czerwca o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 3:00 w niedzielę 4 czerwca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments