adrian bartosiński o parnasse

Adrian Bartosiński: „Salahdine ma jaja, jest najmocniejszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe w KSW”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 grudnia 2023

Adrian Bartosiński wypowiedział się przed galą XTB KSW 89. Już 16 grudnia w Gliwicach „Bartos” zmierzy się z Salahdinem Parnasse.

Adrian Bartosiński skomentował zestawienie mistrzowskie, do którego dojdzie 16 grudnia na gali XTB KSW 89 w Gliwicach.

Popularny „Bartos” stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej. Rywalem zawodnika łódźkiego Octopusa będzie Salahdine Parnasse, podwójny mistrz federacji KSW.

Co na temat rywala powiedział Bartosiński?

– Na pewno nie można odmówić mu ambicji. Gość idzie do wyższej kategorii, bić się z dużo większym rywalem, więc na pewno musi mieć jaja.

– Na ten moment jest najmocniejszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe w KSW. Nie ma zawodnika, który by tak zdeklasował swoje kategorie. Jest szybki, bardzo inteligentny w walce, bardzo dobrze porusza się na nogach. Ma mocne kardio i dobre zapasy. Mało jest takich zawodników.

Jak Adrian Bartosiński ocenia szansę rywala w walce wieczoru? Bartos docenia Salahdine’a jednak jest pewny siebie:

– Parnasse jest świetnym fighterem, ale gdy spotyka się dwóch dobrych zawodników, zawsze wygrywa jeden, a ja wiem, jak to będzie wyglądało. To będzie dobra walka. Po niej jednak każdy powie: „Znowu za szybko”. Jestem tego pewien. On będzie musiał się przebić przez moją presję, moją siłę, moje zapasy. Na pewno nie jest tak odporny na ciosy, jak ja. Na pewno nie bije mocniej niż ja i na pewno nie ma lepszego parteru niż ja. Moje podejście do walki jest proste. Z kim bym nie wychodził do rywalizacji na tym świecie, wychodzę zawsze bez kompleksów. W mojej głowie wchodząc do walki już wiem, że ją wygrałem. Dlatego kończąc walkę stoję i nie robi to na mnie wrażenia, bo mentalnie ja już tego dokonałem. Wyszedłem tam tylko po to, żeby stanąć do werdyktu. Sportowiec, który nie jest pewny siebie, nie będzie nigdy sportowcem na topie.

KSW 89 obstawisz u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Zarejestruj konto i skorzystaj z promocji trzech pierwszych zakładów bez ryzyka!

Przypominamy, że w ostatnich dniach Jaru przeprowadził rozmowę z Parnassem, zachęcamy do zapoznania się z tym wywiadem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments