adrian bartosiński odgryza się marianowi ziółkowskiemu za docinki o dopingu

Adrian Bartosiński odgryza się Marianowi Ziółkowskiemu za docinki o dopingu

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 03 stycznia 2024

Adrian Bartosiński i Marian Ziółkowski wyraźnie nie pałają do siebie sympatią. Ziółkowski wielokrotnie sugerował, że KSW powinno wprowadzić testy antydopingowe.

Golden Boy wspominał także parę razy o tym, że tak wyniszczający sport jak MMA powinien być czysty. W ostatnich tygodniach przed galą KSW 89 w Gliwicach ludzie z branży sugerowali, że Adrian Bartosiński stosuje doping. Wypowiedział się między innymi na ten temat trener Mirosław Okniński.

Bartosiński był w przeszłości gościem w programie MMA Studio, gdzie jednym z prowadzących jest Marian Ziółkowski. Wczoraj pojawił się nowy odcinek tego programu z innymi gośćmi jednak Ziółkowski kolejny raz wspomniał w nim o dopingu. Marian udzielił także wywiadu portalowi inthecage gdzie odniósł się do słów Bartosińskiego oraz jego trenera Dawida Pepłowskiego.

Najwyraźniej któraś z wypowiedzi Mariana została „Bartosowi” w pamięci, gdyż wczoraj zamieścił on zamieścił humorystyczny wpis na platformie X. „Bartos” napisał:

– No to dla rozluźnienia atmosfery zagęszczonej przez Mariana i jego dopingowe docinki.

Bartosiński dodał do wpisu przerobiony obrazek na którym Ziółkowski pyta:

– Co to jest?

A Bartosiński oferuje mu sterydy sugerując:

– Trzymaj, może to ci pomoże nie wypaść z następnej walki.

Bartosiński wbił szpilkę Ziółkowskiemu, wypominając zawodnikowi wycofanie się z walki z Salahdinem Parnasse na gali KSW Colosseum 2. Ziółkowski nie odniósł się póki co do prześmiewczej grafiki opublikowanej przez mistrza KSW w kategorii półśredniej.

Zostaw ocenę
7
2
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marik
4 miesięcy temu

To niech sobie wezmie ziolkoowski sam jak mu zal d…pe sciska