Adrian Bartosiński o walce z Oleksiejczukiem

Adrian Bartosiński o walce z Cezarym Oleksiejczukiem: „Gada o UFC, a pcha się po pas KSW”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 czerwca 2023

Adrian Bartosiński odniósł się do potencjalnego starcia z Cezarym Oleksiejczukiem. Mistrz federacji KSW w kategorii półśredniej mógłby podjąć rękawice i stoczyć pojedynek z mistrzem FEN. „Bartos” ma jednak pewne zastrzeżenia co do podejścia Czarka do sprawy.

Adrian Bartosiński w rozmowie z Jarkiem Świątkiem wyjaśnił, że podjął temat ewentualnej walki z Cezarym Oleksiejczukiem, gdyż za kulisami mówiło się o tym, że młodszy z braci Oleksiejczuk wypełnił kontrakt z organizacją FEN.

Popularny „Bartos” uważa, że wymiana zdań na twitterze odbywa się ze „smakiem” i że sportowo byłby to dobry pojedynek. Co jeszcze na temat starcia powiedział Adrian?

„Ja myślę, że ogólnie to jest do zrobienia i to by było generalnie coś tylko nie wiem jak włodarze do tego podejdą. Nie wiem też jak Czarek do tego podchodzi bo śmiałem się tam w tym memie jego z KFC bo mówię tak gada o tym UFC a tu się też dopycha o pas KSW, więc mówię albo w lewo albo w prawo bo jamnik sąsiadki najgłośniej szczeka za płotem, więc wiesz gorzej jak się otworzy brama. (śmiech)”

Przypominamy, że w dedykowanym artykule znajdziecie odpowiedź Adriana Bartosińskiego na słowa Tomasza Romanowskiego. Adrian Bartosiński odpowiada na słowa Romanowskiego: „Ma lekkie paranoje, wydaje mu się że on nas zastraszy?”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments