adesanya odpowiada na wyzwanie pereiry

Adesanya komentuje wyzwanie Pereiry: „Jak ostatnio sprawdzałem to ku*wa spałeś!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 listopada 2023

Israel Adesanya skomentował wyzwanie rzucone przez Alexa Pereirę. Poatan wywalczył pas mistrzowski na gali UFC 295 i od razu zaprosił do tańca Adesanyę. Izzy odpowiedział na rzucone wyzwanie na swoim kanale na youtube.

Alex Pereira znokautował Jiriego Prochazkę w walce wieczoru gali UFC 295 i został nowym mistrzem UFC w kategorii półciężkiej. Natychmiast po zwycięstwie „Poatan” zaprosił do tańca Israela Adesanyę. Brazylijczyk najwyraźniej zapamiętał sobie porażkę jaką zafundował mu „The Last Stylebender”.

Przypominamy, że Adesanya ciężko znokautował Poatana. Na odpowiedź Izzy’ego nie trzeba było długo czekać. Reprezentant teamu City Kickboxing zareagował na słowa Brazylijczyka na swoim kanale na youtube.

Oto co odpowiedział Adesanya:

„Musi to w nim siedzieć, jego wnętrze, dusza wyraźnie cierpi przez tą porażkę. Podoba mi się to. Zdobył znów pas w tej samej arenie. Myślę, że Jamahal Hill będzie jego kolejnym rywalem. Podoba mi się to, że boli go porażka ze mną. Co on tam powiedział? Chodź do tatusia? Jak ostatnio sprawdzałem to kurwa spałeś! Ha, ale ok wszystko gra.”

Israel Adesanya i Alex Pereira rywalizują ze sobą od wielu lat. Pochodzący z Nigerii zawodnik toczył boje z Pereirą zarówno w kickboxingu jak i w MMA. Israel Adesanya w swoim ostatnim występie stracił pas mistrzowski kategorii średniej i zapowiedział długą przerwę od startów.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments