Adam Soldaev przed walką z Rutkowskim

Adam Soldaev przed walką z Danielem Rutkowskim: „Byłem na pierwszej gali Colosseum jako widz…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 maja 2023

Adam Soldaev na gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Co miał do powiedzenia przed tą walką zawodnik WCA Fight Team? Soldaev wrócił wspomnieniami kilka lat wstecz i przyznał, że na pierwszej gali KSW Colosseum był obecny na Stadionie Narodowym jako normalny fan.

Na gali XTB KSW Colosseum 2 Adam Soldaev stoczy swój kolejny pojedynek w okrągłej klatce federacji KSW. 3 czerwca na Stadionie Narodowym Soldaev zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Dedykowany artykuł na temat tej walki znajdziecie tutaj. Daniel Rutkowski vs. Adam Soldaev na KSW Colosseum 2.

Przed czerwcowym wydarzeniem Soldaev wrócił wspomnieniami do przeszłości. Adam zdradził, że na pierwszej gali Colosseum pojawił się na trybunach jako widz.

„Byłem na pierwszej gali Colosseum jako widz. Nawet nie wyobrażałem sobie, że kiedyś będę walczył na tej samej gali co Mamed Khalidov, a co dopiero na Stadionie Narodowym. Jestem bardzo zadowolony i szczęśliwy. Jedyne czego jeszcze brakuje, to wygranej podczas tego wydarzenia.”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Soldaev o przygotowaniach do walki z Rutkowskim

Podczas gali XTB KSW Colosseum 2 Adam Soldaev zmierzy się z Danielem Rutkowskim, byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego i aktualnym numerem dwa rankingu kategorii piórkowej.

„Zawsze z zespołem szukamy błędów rywala, ale cały czas widzę też, jaki on jest dobry, gdzie wykorzystuje błędy przeciwnika. Zobaczymy, czy zdam ten egzamin. Chcę, żeby Rutek wyszedł w najlepszej formie, bo ja też w takiej wyjdę. Na pewno nie spodziewam się, że będę miał lepszą kondycję od niego, ale myślę, że to jest spowodowane moim stylem. W poprzednich walkach próbowałem zadawać widowiskowe, ciężkie ciosy. Tu już trzeba będzie się nieco przestawić.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariana Ziółkowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments