adrian zieliński stoczy 37 zawodową walkę na ksw 92

37-letni Adrian Zieliński stoczy swoją 37 zawodową walkę na gali KSW 92! Weteran zmierzy się z niepokonanym talentem

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 lutego 2024

Adrian Zieliński długo czekał na swój debiut w federacji KSW. Teraz 37-letni zawodnik w swojej 37 zawodowej walce wreszcie zaliczy pierwszy start na gali KSW 92.

Doświadczony Adrian Zieliński w ostatnich latach imponował postawą w klatce organizacji FEN. W ostatnich pięciu występach zawodnik Arrachionu Olsztyn zaliczył cztery zwycięstwa i zaledwie jedną porażkę w pojedynku z Cezarym Oleksiejczukiem.

Teraz 37-letni weteran związał się kontraktem z KSW i w debiucie zmierzy się ze zdecydowanie młodszym, niepokonanym rywalem. 16 marca na gali KSW 92 w okrągłej klatce zmierzą się Adrian Zieliński i Wiktor Zalewski.

Pojedynek ten śmiało można określić mianem starcia doświadczenia z młodością. Zieliński rozpoczął karierę w 2010 roku i ma na koncie 36 zawodowych walk natomiast Zalewski stoczył zaledwie sześć profesjonalnych starć.

W trakcie długiej kariery Zieliński walczył dla takich organizacji jak Xcage, PLMMA, ACB (aktualnie ACA), Babilon MMA oraz FEN.

Dla 24-letniego Wiktora pojedynek z Adrianem Zielińskim będzie bez wątpienia największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Starcie Zieliński vs. Zalewski zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments