znokautował rywala i wykonał obsceniczny gest skandal video

Znokautował rywala i wykonał obsceniczny gest, skandal na gali Oktagon 56 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
3
Opublikowano: 21 kwietnia 2024

Akonne Wanliss znokautował Sahila Siraja na gali Oktagon 56 a po pojedynku wykonał obsceniczny gest. Anglik odegrał się na rywalu za fizyczny atak jego trenerów.

Akonne Wanliss i Sahil Siraj zmierzyli się w pojedynku, który pierwotnie miał odbyć się na gali Oktagon 54. Wtedy do starcia jednak nie doszło, gdyż trenerzy Siraja zaatakowali Wanlissa.

Ostatecznie organizacja OKTAGON uznała, że lepiej będzie zestawić zawodników ponownie ze sobą aniżeli szukać im innych rywali.

Zawodnicy stanęli zatem oko w oko na gali Oktagon 56 w Birmingham. Siraj szedł mocno do przodu i raz za razem trafiał rywala, który wydawał się być podłączonym po ciosach przeciwnika.

W pewnym momencie Wanliss wystrzelił potężnym lewym, po którym Siraj padł na deski. Anglik doskoczył do rywala z młotkami jednak sędzia przerwał walkę. Akonne następnie opluł rywala i wykonał obsceniczny gest.

Wanliss stanął za przeciwnikiem, położył dłonie na jego plecach i ruszał biodrami w sposób sugerujący stosunek seksualny. Sędzia robił wszystko by odsunąć Wanlissa od rywala. Anglik odbiegł, przeskoczył obramowanie siatki i cieszył się z wygranej.

Dzięki zwycięstwu Akonne Wanliss awansował do dalszej fazy turnieju Gamechanger o milion euro. W ćwierćfinale na gali Oktagon 58 Wanliss zmierzy się z Polakiem Mateuszem Legierskim.

Obsceniczny gest Wanlissa możecie zobaczyć na nagraniu video:

Zostaw ocenę
6
11
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
miko
1 miesiąc temu

prymityw..

Syn
1 miesiąc temu

Smiec

Joel
1 miesiąc temu

Karma wróci, spokojnie