Znamy sytuację Narkuna w KSW! Wojsław Rysiewski rozwiał wszelkie wątpliwości

S
1
Opublikowano: 16 sierpnia 2023

Wydaje się, że saga pod tytułem „Tomasz Narkun w KSW” dobiegła końca. Na temat sytuacji byłego mistrza wagi półciężkiej wypowiedział się dyrektor sportowy organizacji, Wojsław Rysiewski.

-> Odbierz bonusy na KSW 85 i graj bez ryzyka!

Popularny „Żyrafa” w latach 2014-2022 występował w największej polskiej organizacji MMA, gdzie w 2015 roku sięgnął po mistrzowski tytuł wagi półciężkiej. Na tronie dywizji do 93 kg Tomasz Narkun dzielił i rządził przez ponad kolejnych 5 lat, aż przegrał z Ibragimem Chuzhigaevem.


Rosjanin z tureckim paszportem już w najbliższy weekend na KSW 85 stanie do kolejnej obrony swojego pasa. Jego rywalem będzie niepokonany Bohdan Gnidko. Eksperci ewidentnie skazują Ukraińca na porażkę w pojedynku, do którego dojdzie w Nowym Sączu. Walkę tę obstawić możecie u bukmachera eFortuna.pl.

Nowi użytkownicy mogą skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej: darmowych 20 zł za rejestrację oraz kolejnych 10 zł do pierwszego depozytu. Co więcej, pierwsze 3 zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawią bez ryzyka. To znaczy, że w przypadku przegranego kuponu Fortuna zwraca środki!


Po porażce z obecnym championem Narkun zaliczył jeszcze brutalną przegraną przez KO i tymczasowo pożegnał się z KSW. Tomasz do akcji wrócił w czerwcu, gdy na Seaside BattleS MMA w zaledwie 16 sekund skończył Antonio Zovaka. Niedawno potwierdzono, że na gale CAVEMMA 3 w main evencie spotka się z Adamem Kowalskim.

Wielu kibiców zachodziło w głowę, kiedy można spodziewać się powrotu Tomasza Narkuna do KSW? Wątpliwości rozwiał w ostatnim programie MMA STUDIO Wojsław Rysiewski. Dyrektor sportowy federacji zdradził, że „Żyrafa” otrzymał propozycję rewanżu z Ibragimem Chuzhigaevem. Wieloletni mistrz zdecydował się jednak odrzucić tę propozycję.

Matchmaker otrzymał też zapytanie o to, czy sam chciałby zobaczyć Narkuna w okrągłej klatce KSW:

„No chyba nie. Przede wszystkim Tomek ma inny plan i życzę mu, żeby go spełnił. Tę wspólną podróż chyba już zakończyliśmy.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
10 miesięcy temu

Nie lubiłem Narkuna, ale szkoda że nie zawalczy w KSW. Jakby nie patrzeć, był jakoś rozpoznawlany.