Znamy kursy bukmacherskie na walkę Jan Błachowicz – Ankalaev na UFC 282

S
0
Opublikowano: 25 listopada 2022

Przed Janem Błachowiczem wielka szansa na ponowne zdobycie mistrzowskiego tytułu. Już 10 grudnia w Las Vegas stanie do bardzo ważnego pojedynku. W main evencie UFC 282 zmierzy się z Magomedem Ankalaevem. Znamy kursy bukmacherskie na starcie Błachowicz – Ankalaev.

Na gali UFC 282 Jiri Prochazka miał stoczyć rewanż z Gloverem Teixeirą, którego poddał w pierwszym starciu. Niestety Czech doznał bardzo poważnej kontuzji, która na długi czas wykluczy go z walk. Prochazka postanowił więc zwakować pas, który teraz znajdzie się w stawce pojedynku Błachowicz – Ankalaev. Tym samym zestawienie Polaka zostało ogłoszone nową walką wieczoru.

Błachowicz drugi raz stanie przed szansą o mistrzowski tytuł. Polak pas UFC zdobył pokonując Dominicka Reyesa. Kolejno przyszedł czas na udaną obronę w starciu z Israelem Adesanyą. Niestety swoje trofeum stracił podczas walki z Brazylijczykiem, Gloverem Teixeirą. „Cieszyński Książę” zapowiadał, że zrobi wszystko by wrócić na szczyt. W pierwszym pojedynku już bez pasa wygrał z Aleksandarem Rakiciem i teraz przyszedł czas na Ankalaeva.

Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż Ankalaev jest naprawdę wielkim wyzwaniem i ma aktualnie za sobą świetną serię 9 zwycięstw z rzędu, a w całej karierze przegrał tylko raz. Dodatkowo jest aż 9 lat młodszy od Polaka, a bukmacherzy stawiają go w roli sporego faworyta.

Kursy bukmacherskie Błachowicz vs. Ankalaev

Walkę Jana Błachowicza, jak i całą galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS w postaci 20 zł za samą rejestrację i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-45-1024x143.png
Zostaw ocenę
0
0