Znamy kursy bukmacherskie na walkę Conor McGregor vs Michael Chandler!

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 07 lutego 2023

Kolejny rywal Conora McGregora został już oficjalnie potwierdzony przez organizację UFC. Nadal jednak nie wiadomo, kiedy dojdzie do pojedynku.

Irlandczyk jako trener w nadchodzącym sezonie The Ultimate Fighter będzie konkurował z Michaelem Chandlerem. Zwieńczeniem programu będzie ich pojedynek, do którego ma dojść w 2023 roku. Na ten moment wiemy tylko tyle, że starcie odbędzie się w limicie dywizji półśredniej.

Walka McGregor vs Chandler w kategorii półśredniej

Dla McGregora będzie to już czwarty pojedynek w tej dywizji. W 2016 roku najpierw został poddany przez Nate’a Diaza, następnie w rewanżu zwyciężył przez decyzję, a 4 lata później w pierwszej odsłonie rozbił Donalda Cerrone.

Natomiast Amerykanin na początku swojej kariery w 2009 i 2010 toczył walki w catchweightach oraz kategorii półśredniej. Od wygranej z Marcinem Heldem na gali Bellator 36 na stałe zagościł w wadze lekkiej.

Aktualnie obaj zawodnicy są po porażce z Dustin Poirierem. Irlandczyk przegrał najpierw w drugiej odsłonie przez TKO, a w rewanżu w lipcu 2021 roku doznał poważnego złamania nogi, które wykluczyło go na długi okres z walk. Powróci dopiero w starciu z Chandlerem.

Amerykanin za to zmierzył się z Poirierem w listopadzie ubiegłego roku. Po znakomitych trzech rundach ostatecznie „The Diamond” zatryumfował, poddając przeciwnika duszeniem. Co ciekawe, został jedynym rywalem, który zmusił Chandlera do odklepania.

Bukmacherzy nie byli w stanie w tym zestawieniu wskazać faworyta i kursy są wyrównane. Jeśli jednak chodzi o kibiców, znaczna większość uważa, że starcie wygra Amerykanin, który jest bardziej głodny zwycięstwa i bije się znacznie częściej od byłego mistrza.

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs Chandler

Gale UFC obstawisz oraz obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA! Na sam początek dostajesz także 20 zł bez depozytu.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, natomiast ostatni to maksymalnie aż 300 zł, które Fortuna zwróci ci w przypadku przegranej.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0