Jan Błachowicz vs. Alex Pereira nowe kursy na ufc 291

Zmiana kursów bukmacherskich na UFC 291: Jan Błachowicz vs. Alex Pereira. Kto faworytem bukmacherów?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lipca 2023

Zmianie uległy kursy bukmacherskie na walkę Jana Błachowicza z Alexem Pereirą. Kto jest faworytem bukmacherów w co-main evencie gali UFC 291 w Salt Lake City?

Nastąpiła zmiana kursów bukmacherskich na pojedynek Jana Błachowicza z Alexem Pereirą. Starcie to będzie co-main eventem gali UFC 291 w Salt Lake City. Walkę zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej.

Początkowo kursy na pojedynek Błachowicz vs. Pereira prezentowały się następująco. Kurs na wygraną Jana Błachowicza wynosił 1.64 natomiast kurs na zwycięstwo Poatana ustalono na poziomie 2.15. Bukmacherzy zmienili jednak kursy, które prezentują się następująco.

Jan Błachowicz vs. Alex Pereira – zmiana kursów bukmacherskich

Nowy kurs na wygraną Jana Błachowicza wynosi 1.55, natomiast kurs na zwycięstwo Pereiry wynosi 2.32. To oznacza, że wraz z upływem czasu bukmacherzy widzą w Polaku coraz większego faworyta.

Kartę walk gali UFC 291 możecie obstawić i oglądać u bukmachera eFortuna.pl. Grając za dowolną stawkę otrzymacie dostęp do Fortuna TV, gdzie prowadzone są transmisje na żywo z licznych wydarzeń sportowych.

Nowi użytkownicy mogą liczyć na fenomenalną ofertę powitalną do wykorzystania na UFC 291! Za samą rejestrację na konto wpłynie darmowe 20 zł, a kolejnych 10 zł będzie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! W przypadku przegranych, Fortuna zwraca stawkę na konto gracza!

-> Odbieram bonusy i gram z Fortuną!

Nim do octagonu UFC ponownie wejdzie Jan Błachowicz wcześniej Polscy fani będą mogli mocno kibicować Marcinowi Tyburze, który wystąpi w walce wieczoru gali UFC w Londynie. Przypominamy gdzie można obstawiać i oglądać ten event.

Gdzie oglądać UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura?

Galę UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 22 lipca o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 22 lipca.

Data: 22 lipca, sobota
Lokalizacja: Londyn, Anglia
Ilość walk: 15
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 22 lipca
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments