Zawodnik KSW masakruje Popka Monstera! „Pewnych rzeczy nie oszukamy! To…”

S
0
Opublikowano: 15 grudnia 2022

Na sobotniej gali XTB KSW 77 kolejny występ w największej polskiej federacji MMA zaliczy Daniel Rutkowski. Fighter dywizji piórkowej wraca po jednorazowym występie w PRIME, a w jednym z ostatnich wywiadów mocno skrytykował jednego z freak fighterów – Popka Monstera.

Bilety na galę XTB KSW 77 wyprzedała tak naprawdę sama walka wieczoru: Mamed Khalidov vs. Mariusz Pudzianowski. To prawdziwe starcie tytanów odbędzie się już 17 grudnia, a poprzedzi je szereg kapitalnych pojedynków. Chuzigaev stanie do obrony pasa wagi półciężkiej przeciwko Ivanowi Erslanowi, a Sebastian Przybysz będzie bronił tytułu dywizji koguciej w trylogii przeciwko Jakubowi Wikłaczowi.

Na KSW 77 wraca też znany i lubiany Daniel Rutkowski, a jego rywalem będzie doświadczony Lom-Ali Eskiev.

Wszystkie gale organizacji obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do licznych wydarzeń sportowych NA ŻYWO, a w tym między innymi wszystkie mecze Premier League, czy Bundesligi! W ofercie znajduje się też wiele filmów, seriali i programów rozrywkowych.

Popularny „Rutek” otrzymał pozwolenie od federacji na starcie w boskie na gali PRIME MMA. Jego rywalem był znany z kanału „Podróże Wojownika” YouTuber, Piotr Pająk. Fighter KSW pokazał jednak wszystkim różnicę między freakami, a prawdziwymi sportowcami.

„Rutek” ostro o jednym z freak fighterów!

Rutkowski wspominał już w jednym z wywiadów, że cieszył się z możliwości pokazania fanom freaków prawdziwego, sportowego poziomu. Krytykował też wyzwiska, jakie padały na konferencjach prasowych. Daniel widział też ostatnią galę PRIME.

Tam w main evencie włodarz federacji „Don Kasjo” w boksie kompletnie rozbił Popka. „Rutek” w ostrych słowach wypowiedział się o raperze, który w przeszłości zaliczył też kilka pojedynków w KSW. Jak powiedział w rozmowie z „TVP Sport”:

– Popek to też nie jest zawodnik. Gość, który niczego sobą nie reprezentuje. Ćp*n, pewnych rzeczy nie oszukamy. Albo jesteś sportowcem i trenujesz, albo udajesz. On miał ze 120 kilogramów i przegrał. Albo masz serce i wchodzisz, żeby naprawdę walczyć, albo wychodzisz dla pieniędzy.


-> Kliknij w baner i oglądaj Khalidov vs Pudzianowski na żywo!


Zostaw ocenę
0
0