Babilon MMA 34 Kacprzak vs Mendlewski

Zawodnicy z seriami pięciu kolejnych zwycięstw zmierzą się w walce wieczoru gali Babilon MMA 34!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 grudnia 2022

Zawodnicy z seriami pięciu kolejnych zwycięstw zmierzą się w walce wieczoru gali Babilon MMA 34. Piotr Kacprzak stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii piórkowej w pojedynku z Krzysztofem Mendlewskim.

Pierwsza gala organizacji Babilon MMA w 2023 roku odbędzie się 27 stycznia w kompleksie sportowym Aqua Żyrardów. W main evencie mistrz Piotr Kacprzak (8-3) stanie do obrony trofeum w pojedynku z Krzysztofem Mendlewskim (5-2). Starcie to przykuło uwagę wielu fanów przez wzgląd na to, że obaj zawodnicy mogą się aktualnie pochwalić seriami pięciu kolejnych zwycięstw.

Przewaga doświadczenia stoi po stronie Piotra Kacprzaka, który ma już nawet za sobą „gościnny” występ na gali KSW 68. Radomianin pokonał kolejno: Huberta Lottę, Konrada Furmanka, Krzysztofa Gutowskiego, Jose Marcosa Limę Santiago oraz Damiana Zorczykowskiego. Trzy z tych pięciu walk Kacprzak kończył przed czasem.

Mendlewski z kolei pokonał Mateusza Wojtkowiaka, Pawła Jasienowicza, Marcina Skrzeka, Mateusza Makarowskiego oraz Huberta Lottę. Krzysztof skończył cztery z pięciu wymienionych walk przed czasem.

Zostaw ocenę
0
0