UFC San Antonio zamieszanie

Zawodnicy starli się na ważeniu przed UFC San Antonio: „Wiem o tym, że kapowałeś!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 marca 2023

Tradycyjnie już na oficjalnej ceremonii ważenia przed galą odbyły się także spotkania twarzą w twarz. Część z nich przebiegłą spokojnie jednak Manel Kape i Alex Perez musieli zostać rozdzieleni po tym jak Kape najpierw wyzywał Pereza a następnie złapał go za tył głowy.

Bohaterowie main eventu, Marlon Vera i Cory Sandhagen mocno zmierzyli się wzrokiem jednak okazali sobie pełny szacunek. Podobnie było w przypadku uczestniczek co-main eventu – Holly Holm i Yany Santos, które pozwoliły sobie nawet na uśmiechu.

Zupełnie inaczej wyglądało spotkanie twarzą w twarz Manela Kape i Alexa Pereza. Kape zaczął krzyczeć, że wie o tym iż Perez jest konfidentem wołając: „wiem o tym, że kapowałeś”. Manel złapał rywala za tył głowy i szyję na co ten zareagował nerwowo. Zawodnicy musieli zostać rozdzieleni przez Danę White’a i ochronę.

Gdzie oglądać UFC: Vera vs. Sandhagen?

Galę UFC San Antonio: Vera vs. Sandhagen w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

Karta wstępna rozpocznie się w sobotę 25 marca o godzinie 21:30 natomiast start transmisji z głównej karty walk wyznaczono na 00:00 w niedzielę 26 marca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Spotkania twarzą w twarz przed galą UFC San Antonio

Zostaw ocenę
0
0