Zaskakujące zwolnienia z KSW! Oumar Sy i Tom Breese poza organizacją!

S
1
Opublikowano: 10 października 2023

Organizacja KSW poinformowała dziś o rozstaniu z trzema fighterami. Pod jej sztandarem nie wystąpi między innymi niepokonany Oumar Sy!

Obstaw KSW 87 bez ryzyka do 300 zł!

Już w ten weekend w Trzyńcu odbędzie się gala KSW 87, na której poznamy między innymi kolejnego pretendenta do pasa wagi ciężkiej. O ten tytuł zawalczą czeski „Czarnobrody” Michal Martinek oraz serbski fighter Darko Stosić. Zobaczymy też bardzo ciekawy debiut w dywizji półciężkiej – Rafał Haratyk zmierzy się z nr. 1 z rankingu, Ivanem Erslanem.

Co ciekawe kolejnej walki nie stoczy znajdujący się „oczko” niżej od Chorwata Oumar Sy. Francuz bowiem znalazł się na liście zwolnionych przez KSW, którą organizacja opublikowała dziś w social mediach. Niepokonany zawodnik zadebiutował w 2022 roku i stoczył 3 zwycięskie walki.

Debiutu z kolei nie doczeka się Hasan Mezhiev. Łotysz, który może się pochwalić rekordem 12-0, parafował umowę z KSW w 2022 roku, ale również znalazł się na liście zwolnionych. Za większą stratę uznać można na pewno Toma Breese’a. Brytyjczyk był nawet o włos walki o pas wagi średniej, jednak przegrał z Pawłem Pawlakiem. Były fighter UFC jeszcze w tym roku poddał Bartosza Leśkę, jednak rozstał się z KSW.

Zobacz kursy na KSW 87 w Czechach!

Galę KSW 87 obstawicie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, czekają na was znakomite bonusy w ofercie powitalnej! Już za same rejestrację i depozyt dostaniecie darmowe 30 zł. Oprócz tego aż trzy zakłady, do 100 zł, 200 zł oraz 300 zł, obstawicie bez ryzyka. To znaczy, że w przypadku porażki Fortuna zwróci środki na konto gracza!

Odbierz bonusy i obstaw KSW 87 bez ryzyka!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
7 miesięcy temu

Słaby ruch ze strony KSW, nie pierwszy raz.