zapaśniczy sparing shavkata rakhmonova video

Zapaśniczy sparing Shavkata Rakhmonova z mistrzem Bellatora [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 listopada 2023

Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników organizacji UFC sparował z mistrzem Bellatora. Shavkat Rakhmonov przygotowując się do walki ze Stephenem Thompsonem nie zapomina o zapasach. Kazach wdał się w sparing na chwyty z mistrzem Bellatora.

Shavkat Rakhmonov niepokonany Kazach który wyśrubował świetny rekord 17-0, przygotowuje się do walki ze Stephenem Thompsonem, z którym zmierzy się na grudniowej gali UFC 296 w Las Vegas.

Do sieci trafiło nagranie, na którym ku uciesze zgromadzonych wokół klubowych kolegów, doszło do zapaśniczego sparingu między Shavkatem Rakhmonovem, a Jasonem Jacksonem aktualnym mistrzem organizacji Bellator MMA.

Jak Rakhmonov wypadł na tle mocnego Jamajczyka? Materiał video możecie zobaczyć poniżej. Warto zwrócić uwagę na pracę „Nomada” w defensywie. Rakhmonov świetnie bronił wejść w nogi.

Shavkat Rakhmonov jest aktualnie notowany na piątym miejscu rankingu UFC w kategorii półśredniej. Niepokonany zawodnik nastawia się na zwycięstwo w walce ze Stephenem Thompsonem i liczy na to, że w niedalekiej przyszłości otrzyma szansę zaprezentowania się w pojedynku o pas mistrzowski.

Jason Jackson zdobył pas mistrzowski organizacji Bellator na gali Bellator 301 kiedy znokautował niepokonanego Yaroslava Amosova. Teraz Jackson poczeka na kolejny pojedynek do przyszłego roku, jednak wiemy już, iż jego oponentem będzie Magomed Magomedkerimov, mistrz organizacji PFL.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments