Z kim zawalczy Mamed? Ziółkowski wskazuje trzy nazwiska! „Bił się w UFC, bił się w Pride, słynął z bardzo szybkich rąk”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 15 marca 2023

Mistrz KSW Marian Ziółkowski udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat gali Colosseum II. Zdradził, kto może być rywalem Mameda Khalidova.

W czerwcu odbędzie się hitowe wydarzenie na Stadionie Narodowym. Na ten moment znamy dwa zestawienia, w tym pojedynek Mariana Ziółkowskiego z Salahdinem Parnassem o pas kategorii lekkiej oraz starcie Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką.

Mamed zawalczy z byłym mistrzem UFC?

Wiemy też, że swój pojedynek stoczy Mamed Khalidov. Podczas ostatniego wywiadu dla kanału Klatka po klatce „Golden Boy” zdradził, że wie, kto może być rywalem byłego mistrza. W mediach mówi się o różnych przeciwnikach, natomiast Ziółkowski wskazał Hectora Lombarda, Lyoto Machidę oraz trzeciego zawodnika:

– Słyszy się o Hectorze Lombardzie, ale też mówi się o Lyoto Machidzie, a dzisiaj usłyszałem o trzecim gościu. Gdyby to był on, to by było największe. To by było największe. Zagadkę zrobię. Ja nie usłyszałem, że to ma być, tylko że jest brany pod uwagę. Bił się w UFC, bił się w Pride, słynął z bardzo szybkich rąk i to na tyle.

Zapewne ostatni zawodnik to Vitor Belfort. Ma on na swoim koncie mistrzowski tytuł UFC oraz toczył pojedynki w Pride. W ciągu kariery stoczył 41 pojedynków i bił się w trzech różnych kategoriach wagowych. Ostatni raz w klatce mogliśmy oglądać go na UFC 224 w 2018 roku. Przegrał wówczas z Lyoto Machidą i ogłosił, że przechodzi na sportową emeryturę.

Zawodnicy sportów walki przyzwyczaili nas do tego, że regularnie wracają mimo oficjalnego zakończenia kariery. Nie wykluczone, że tak będzie również i tym razem.

Źródło: YouTube

Zostaw ocenę
0
0