Yann Liasse udusił Gralaka

Yann Liasse udusił Adriana Gralaka na KSW 77 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 grudnia 2022

Podczas gali XTB KSW 77 doszło do rewanżowego starcia pomiędzy będącym na fali czterech zwycięstw Yanem Liasse, a niepokonanym Adrianem Gralakiem. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej. Jaki wynik padł w tym starciu?

Do pierwszego starcia Yanna Liasse z Adrianem Gralakiem doszło podczas październikowej gali KSW 75. W połowie pierwszej rundy pojedynku Polak został przypadkowo trafiony palcem w oko i po konsultacji lekarskiej okazało się, że nie może kontynuować konfrontacji. Starcie zostało więc uznane, za nieodbyte, a jego kontynuację fani zobaczyli na gali XTB KSW 77.

Yann Liasse zadebiutował w Polsce podczas lutowej gali KSW 57 i w ładnym stylu pokonał Oskara Szczepaniaka. W czerwcu ponownie wszedł do okrągłej klatki i rozbił Huberta Szymajdę na pełnym dystansie.

Adrian Gralak z przytupem wszedł do zawodowego świata MMA. W grudniu 2019 roku zadebiutował na gali Babilon MMA i w efektownym stylu znokautował Damiana Zubę. Kilka miesięcy później dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną przez nokaut, a w roku 2021 zanotował aż trzy zwycięstwa i z nieskalanym porażką rekordem zadebiutował w okrągłej klatce KSW.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Yann Liasse udusił Adriana Gralaka w 2. rundzie!

Pierwsze słowa Mameda Khalidova po walce:

Gralak szybko skrócił dystans jednak Liasse odwrócił sytuację i to Luksemburczyk dociska Polaka do siatki. Po rozerwaniu klinczu mało akcji jednak w końcu Yann Liasse ruszył w przód akcją bokserską lewy-prawy, Gralak natychmiast skraca dystans i dociska rywala do siatki. Liasse jest jednak sprytny i nie daj się przytrzymywać w niekorzystnej sytuacji. Middle kick Polaka. Dużo zmian pozycji pod siatką, ale wszystko to klincz i mało jest w tej walce efektownych akcji. Mimo, że narożnik podpowiada Gralakowi by się nie siłował, Adrian nie słucha trenerów i co rusz wdaje się w klincz z reprezentantem Luksemburga. Liasse atakuje kolanami, a następnie w parterze posyła mocne łokcie w bok głowy Gralaka. Runda dla Yanna Liasse 10:9.

Bardzo dobra druga runda w wykonaniu Yanna Liasse, który najpierw przeniósł walkę do parteru, następnie szukał sposobu na wejście za plecy Adriana Gralaka. W końcu Luksemburczyk dostał to czego chciał i najpierw spróbował naciskówki, a po chwili wpiął pełne duszenie zza pleców i Polak odklepał!

Yann Liasse pok. Adriana Gralaka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 2:37

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0