xtb ksw 90 trailer video

XTB KSW 90: Arkadiusz Wrzosek vs. Ivan Vitasović – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 stycznia 2024

Federacja KSW opublikowała oficjalny trailer walki wieczoru gali XTB KSW 90. 20 stycznia w Warszawie w okrągłej klatce zmierzą się Arkadiusz Wrzosek i Ivan Vitasović.

Do sieci trafiła właśnie video zapowiedź walki wieczoru gali XTB KSW 90 w Warszawie. Już 20 stycznia w klatce pojedynek stoczą Arkadiusz Wrzosek i Ivan Vitasović.

Wrzosek będzie mógł na Torwarze liczyć na gromki doping swoich kibiców, a Chorwat w debiucie w federacji KSW wejdzie do jaskini lwa.

Arkadiusz Wrzosek bez wątpienia ma za sobą bogatszą karierę w kickboxingu od tej jaką w MMA posiada Vitasović. Nie zmienia to jednak faktu, że walka wieczoru gali KSW 90 została zakontraktowana właśnie na zasadach MMA, a z racji wieloletnich treningów tej dyscypliny sportu to Chorwat bez wątpienia jest wszechstronniejszym zawodnikiem.

XTB KSW 90: Wrzosek vs. Vitasović – trailer

Arek Wrzosek stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w karierze podczas XTB KSW 90 w Warszawie. Na własnej ziemi warszawianin zmierzy się z mistrzem chorwackiej organizacji FNC, Ivanem Vitasoviciem. Zobaczcie video zapowiedź tego starcia.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments